Virtuali Realybė vis smarkiau įsiskverbia į rinka ir žaidimų pasaulį. Anksčiau tai buvo naujovė, kurios galimybės buvo itin ribotos ir turėjome tik mažą pramogų pasirinkimą. Dabar jau viskas pasiekė tokį lygį, jog galime sudarinėti naujų mėnesio žaidimų topą.

Šį kartą jums pateiksime žaidimus, kurie mūsų nuomone, buvo geriausi, išleisti kovo mėnesį. Jūs išvysite penkis žaidimus atsitiktine tvarka.

Apex Construct

Kokiems akiniams tinka: HTC, Oculus, Windows Mixed Reallity
Apytikslė kaina: 30 eurų

Ant visų populiariausių VR prietaisų išleistas žaidimas jus nukels į apokaliptinį pasaulį, pilną žiaurių, bejausmių pabaisų. Visi žmonės planetoje išnaikinti nepavykusio eksperimento, apie kurį ir turėsite atskleisti tiesą. Viskas, kuo galėsite naudotis – lankas ir jūsų išmanumas.

„Apex Construct“ pasižymi įdomia siužeto linija, tačiau nebūtina aklai ją sekti – yra ir slaptų kelių bei galvosūkių. Jei turite virtualius akinius, žaidimą galite nusipirkti čia – STEAM

 

Ark Park

Kokiems akiniams tinka: HTC, Oculus, PSVR,  Windows Mixed Reallity
Kaina: 37 eurai PC naudotojams ir 50 eurų Playstation turėtojams

Dinozaurų pasaulis žmones viliojo jau nuo seno, neabejojame, jog ir dauguma skaitytojų norėtų pamatyti milžinus iš arti – ką gi, tam juk ir skirti VR akiniai.

„Ark Park“ susilaukė įvairių atsiliepimų – yra žmonių, kuriems žaidimas labai patinka, yra tokių, kurie jį vertina labai blogai. Atsakymas kodėl yra paprastas.

Tai žaidimo „Ark: Survival Evolved“ papildinys. Ir labai dažnai klystama, kai manoma, jog jį nusipirkus, bus galima žaisti tradicinį, pilną „Ark“ žaidimą. bet virtualioje realybėje. Ne tiesa, tai papildinys su savomis, išskirtinėmis funkcijomis. Kas tai supranta, mėgaujasi žaidimu, kas ne – nusivilia.

PC turėtojai žaidimą gali nusipirkti čia – ARK PARK

 

Bravo Team

Kokiems akiniams tinka: PSVR
Kaina: 40 EURŲ

Tai žaidimas, kuriuo galės mėgautis tik „Playstation“ konsolės turėtojai – „Bravo Team“ yra intensyvus, greitas žaidimas, kuriame galima žaisti pačiam, arba tinkle su draugu „coop“ rėžimu. Čia išvysite pilna sprogimų, ugnies ir lekiančių kulkų – ko daugiau galima norėti iš tokio tipo žaidimo?

Žaidimą galima žaisti ir su standartiniu PSVR pultu, bet geriausia įsigyti tą, primenantį šautuvą – patirtis bus visai kitokia.

„Bravo Team“ susilaukia įvairių atsiliepimų, tačiau jei mėgstate itin intensyvų veiksmą – tikrai nenusivilsite.

PSVR turėtojai žaidimą gali nusipirkti čia – Bravo Team

 

Golem

Kokiems akiniams tinka: PSVR
Kaina: nežinoma

Tai dar vienas žaidimas „Playstation“ konsolės turėtojams, kurio buvo laukiama labai labai ilgai  – apie jį buvo skelbta dar prieš tris metus ir tik šių metų kovą jis pagaliau išvydo dienos šviesą.

„Golem“ yra vienas unikaliausių virtualios realybės žaidimų, iki šiol išvydusių dienos šviesą. Žaidime jūs įkūnysite jauną vyrą, kuris dėl traumos yra prikaustytas prie lovos. Po truputį jūs išmoksite kurti ir tobulinti paslaptingus sutvėrimus, vadinamus „golemais“.

Įsikūnydamas į tuos įvairių dydžių golemus, berniukas galės jų akimis apžiūrėti savo kambarį. Po truputį išmoksite kurti vis didesnius golemus, kol galų gale atsiras 5 metrų ūgio sutvėrimas, galintis drąsiai palikti saugias savo kambario sienas. Būtent tų sutvėrimų pagalba tyrinėsite senovės miestą, kelyje patirsite daug pavojų ir nuotykių.

Dar geresnę žaidimo patirtį sukurs muzika, kadangi ją kūrė garusis kompozitorius Marty O’Donnell, kūręs garso takelius tokiems kūriniams kaip „Hello“ bei „Destiny“.

ATNAUJINIMAS: Sunku tuo patikėti, bet žaidimas VĖL atidėtas, tad kol kas jo nenusipirksite.

 

VR Soccer Training

Kokiems akiniams tinka: Oculus, Windows
Kaina: Nemokamas

Visų pirma, šis žaidimas iš sąrašo išsiskiria tuo, jog yra visiškai nemokamas. Antras dalykas, jus tikriausiai nustebino, jog prie Oculus yra ir Windows pavadinimas. Nuo kada galima žaisti VR žaidimus tiesiog per kompiuterį, be akinių, turbūt pagalvojote.

Pasirodo galima, bet jums reikės senojo gerojo „Microsoft Kinect“, kurį puikiai pažįsta ir žino daugelis „Xbox“ konsolės naudotojų.

Žaidimas įdomus tuo, jog jame dalyvauja visas jūsų kūnas, o ne tik rankos, kaip daugelyje VR patirčių. Taip, galėsite spardyti kamuolį į vartus, taikinius, net bandyti juos atremti.

Jeigu pas jus mėtosi sena „Kinect“ aparatūra, kodėl gi nenuvalius nuo jos dulkių ir nepaspardžius virtualaus kamuolio?

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *