Acer virtualūs akiniai

Acer virtualūs akiniai

Dar šiais metais Windows Mixed Reality šeima dar labiau sustambės, kadangi į savo gretas privalės priimti dar vienus virtualius akinius – Acer OJO 500.

Toks šios kompanijos sprendimas gerokai nustebino VR visuomenę, kadangi Acer jau turi vienus virtualius akinius, išsiskiriančius sodria mėlyna spalva. Apie juos daugiau galite sužinoti čia – Acer Mixed Reality akiniai.

Vos pažvelgus į naujuosius akinius tampa aišku, iš ko buvo semtasi įkvėpimo – ausinių dizainas ir lešių reguliavimo mechanizmas leidžia manyti, jog Acer įdėmiai sekė Samsung Odyssey sėkmės istoriją.

Acer OJO 500 akiniai

Naujasis Acer akiniai visiškai pakeitė savo dizainą – nuo šiol nebeliko mėlynos spalvos ir produktas atrodo žymiai solidžiau. Produktas bus komplektuojamas su dviejų rūšių dirželiais – kieto paviršiaus ir medžiaginiais, kuriuos bus galima plauti. Galėsite pasirinkti tai, kas jums labiau prie širdies.

Turbūt labiausiai nuviliantis dalykas yra tas, jog akinių techninės specifikacijos visiškai nepasikeis nuo pirmtako. Ir toliau gausite 1440×1440 rezoliuciją, LCD ekraną ir 90Hz atnaujinimo dažnį. Kai produktas vadinamas „naujos kartos“, tikimasi bent jau šiek tiek geresnių parametrų nei prieš tai.

Naujieji virtualūs akiniai rinką pasieks jau lapkritį ir iš pradžių jų kainos prasidės nuo 550 eurų – būtent šis rodiklis ir turėtų labiausiai džiuginti VR technikos gerbėjus.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *