Alibaba papildyta realybė

Alibaba papildyta realybė

Elektroninės prekybos super gigantė Alibaba neseniai pristatė Taobao Buy – tai papildytos realybės funkcionalumą turinti parduotuvė, kuri ateitį pristato jau dabar. Platformos pagalba galima apžiūrėti prekes skaitmeniniu formatu, tiesiog prieš savo akis, matyti jos išvaizdą, dydį, detales.

Kol kas viskas skamba lyg iš mokslinės fantastikos filmo, tačiau sveiki atvykę į naują pasaulį! Būtent tokia prekyba artimiausiu metu užims vis daugiau rinkos.

Apsipirkti didžiuliame virtualiame prekybos centre galėsite tuomet, jei turite HoloLens AR akinius. Tiesa, vėliau papildytos realybės akinių palaikomumas bus praplėstas, o patys kūrėjai mano, jog AR ateityje taps visiškai įprastu ir daugelio naudojamu dalyku.

Alibaba parduotuvė leis pirkėjams geriau susipažinti su prekėmis, jas atidžiau apžiūrėti ir tik tada nuspręsti, ar jas pirkti. Taip laimės tiek pardavėjas, tiek klientas.

Alibaba papildyta realybė

Paimti prekes, jas apžiūrėti ar pakeisti galėsite paprasčiausiais rankų judesiais – lyg realybėje. Prekė nepatiko? Perbraukite ranka ir prieš savo akis išvysite kitą! Tai taip skiriasi nuo dabartinio apsipirkinėjimo elektroninėse parduotuvėse.

Prekes galėsite ne tik apžiūrėti, tačiau ir sužinoti jų informaciją – dydį, išmatavimus ar kitų klientų atsiliepimus. Tai padės dar geriau susidaryti nuomonę apie produktą.

Kol kas neaišku, ar Alibaba ekosistema bus prieinama Magic Leap naudotojams. Kaip bebūtų, kol kas platforma naudosis tik labai mažas kiekis žmonių, tačiau ateityje kompanija gali smarkiai išlošti, kadangi pirmoji pristatė tokio lygio patirtį.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *