Ancients AR žaidimas

Ancients AR žaidimas

Mūsų kaimynai lenkai yra vis labiau matomi žaidimų rinkoje – būtent jie leidžia garsiąją „Witcher“ seriją, o pastaruoju metu yra vis labiau pastebimi papildytos realybės technologijos kūrime. Didelius žingsnius į priekį žengia kompanija „Immersion“, kuri anksčiau suraitė parašą ant partnerystės sutarties su „Vive Studio“ dėl virtualios realybės 2D bei 3D brėžinių, galinčių pakeisti pastatų projektavimo principus. Šiuo metu komanda intensyviai dirba ties AR projektu „Ancients“, kuris leis tiesiog ant stalo duoti nurodymus kariuomenėms.

Žaidimas bus pritaikytas mobiliesiems įrenginiams, kurie palaikys „ARKit“ arba „Google ARCore“ sistemas. Jums reikės kontroliuoti laivynus ir mėginti padaryti tai, ką visuomet bando Pinkis – užkariauti pasaulį! Jums reikės pasirinkti vieną iš trijų karalysčių ir bandyti nušluoti savo konkurentus. Tai realaus laiko strategijos žaidimas, tad jums reikės gerai pasverti savo sprendimus, rinktis tinkamus laivus ir įgulą. AR technologija leis tai daryti neįtikėtinai smagiai – laivynai plauks per jūsų stalą, miegamąjį ar kitas vietas.

Per virtuvę vaikštantys milžinai

Prie žaidimo smarkiai prisidėjo garsus lenkų menininkas Jakob Rozalski, kūręs beveik visus didžiuosius laivus. Gigantiški statiniai pasižymi skirtingais privalumai – vieni skirti atidaryti ugnį į žemėje esančius priešus, kiti puikiai tvarkosi su užšalusiais ledynais. Be to laivai bus iš skirtingų tautų – rasite tiek pietryčių Azijos, tiek šiauriečių ar vidurio Europos stiliaus kūrinių.

Iš pradžių jums teks kovoti prieš dirbtinį intelektą, tačiau žaidimo kūrėjai ramina, jog dirbama ir ties tinklo rėžimu, tad ateityje tikrai bus galima kautis prieš savo draugą ar kitą „gyvą“ priešininką. Žaidimo partijos bus labai trumpos ir truks nuo minutės iki dviejų, tad pernelyg ilgai įbesti akių į ekranus nereikės. „Ancient“ virs ne tik laivų mūšiai -savo akimis galėsite stebėti, kaip link jūsų per virtuvę ar miegamąjį artėja milžiniška priešininkų pabaisa.

„Ancients AR“ prekyboje pasirodys 2018 metų gegužės mėnesį. Po kurio laiko asortimente turėtų pasirodyti ir žaidimo virtualios realybės versija.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *