Angry Birds virtualioje realybėje

Angry Birds jau daugiau nei dešimt metų yra daugiau nei žaidimas – apie įpykusius paukščius tikriausiai žino ir jūsų mama ir tėtis, o gal net ir seneliai. Frančizė kaip reikiant išsiplėtė – yra ne tik krūva žaidimų, tačiau net ir Holivudo filmas.

Ir štai, atėjo ta diena, kai pikti paukščiai nedrąsiai pasibeldė į virtualios realybės duris. Sprendžiant iš pirmų atsiliepimų, mūsų bendruomenė šį žaidimą priims labai gerai ir galbūt sukels naują Angry Birds populiarumo bangą.

VR pasaulyje smagius herojus valdysime Angry Birds VR: Isle of Pigs žaidime, pasirodžiusiame ant Vive ir Rift platformų.

Kūrinys turės daugiau nei 50 lygių, tad turėtų ilgai neatsibosti. Virtuali realybė puikiai žinomai frančizei suteiks visai kitas perspektyvas – mes nebe brauksyime telefono ekraną, o patys įtempsime timpą ir šausime paukščius į piktuosius paršus. Patikėkite, tai daug smagiau!

Kūrinį visuomenei pristatė Resolution Games kompanija, žadanti nesustoti ir jau dabar kalbanti apie naujus žaidimo lygius bei pritaikymą kitoms platformoms.

Jeigu jums kyla klausimų, kiek už šį gėrį reikės paploti – šiuo metu žaidimo kaina yra beveik 13 eurų.

https://www.youtube.com/watch?v=mRte5h9yk60

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *