Anshar Online žaidimas

Anshar Online apžvalga

Oculus Go atsiradimas daug naujų žmonių paskatino pradėti mėgautis virtualios realybės pramogomis. Tai gana nedaug kainuojantis prietaisas, užtikrinantis gana įdomias pramogas.

Tiesą sakant, dauguma Oculus Go žaidimų yra Gear VR telefoninių akinių perdirbiniai ir sunku surasti kažką tikrai gero. Tam esame mes! VRNaujienos.lt ir toliau rašys apie šiai platformai skirtus žaidimus ir padės jums apsispręsti, ar verta už kūrinius mokėti pinigus.

Šį kartą mūsų radare atsidūrė žaidimas, kuris dažnai pavadinamas geriausiu Oculus Go kūriniu, kurį galima žaisti tinkle – Anshar Online.

Apie ką tai?

Šveicarų kompanijos „OZWE Games“ kūrinys lyg ir sufleruoja, jog tai yra grynai multiplayer žaidimas, tad jei šio žanro nemėgstate, neverta jo pirkti. Ką gi, tai nėra visai tiesa.

Anshar Online myli žaidėjus tinkle ir suteikia jiems didelę saviraiškos laisvę, tačiau vieno žaidėjo rėžimas čia taip pat gerai išpildytas – rasite daugiau nei 50 įvairiausių misijų bei galėsite tobulinti savo skraidyklę.

Grįžtant prie antraštės temos – apie ką tai? Paprasčiausiais žodžiais tariant, įsikūnysite į karinį lėktuvą ir atliksite įvairias užduotis. Taip, perskaitėte tiesingai – ĮSIKŪNYSITE. Skraidyklė bus valdoma jūsų galvos judesiais – kur pasuksite galvą, ten ir skris, tik pabūklus leisite su pulteliu. Tai sudarys įspūdį, jog pats esate lėktuvas.

Būtų keista nepaminėti ir multiplayer – norėdami padūkti tinkle, galėsite rinktis tiek vietines kautynes, tiek stoti į mūšius prieš viso pasaulio gyventojus, tiek kartu su draugais vykdyti misijas. Juk žaidimas ne veltui vadinasi Anshar Online!

Anshar Online žaidimo varikliukas

Anshar Online žaidimas

Šią skiltį visuomet noriu pradėti nuo valdymo ir jo patogumo.  Anshar Online valdymas apgalvotas tikrai neblogai, išnaudojama dauguma Oculus Go galimybių, tačiau tenka pripažinti, jog bent jau iš pradžių prisijaukinti lėktuvą būna gana sunku ir keista.

Visas valdymas vyksta taip – su galva reguliuojate patė lėktuvą. Ten, kur jūs žiūrite, jis ir skrenda – pasukate galvą, sukasi ir lėktuvas. Staigiai pasukus galvą orlaivis apsisuka 180 laipsnių,taip išvengdamas priešų pabūklų.

Tuo tarpu jūs patys šaudysite su pulteliu – galiniu mygtuku galėsite paleisti stipresnius šovinius, priekiniu „touchpadu“ liesis nepertraukiamos kulkosvaidžio serijos. Su pulteliu valdysite ir lėktuvo greitį – galėsite skristi lėtai, greitai, arba sustoti vienoje vietoje ir tratinti priešus.

Kaip jau minėjau prieš tai, misijų šiame žaidime nėra mažai – net 50. Pirmąsias tikrai sunku įveikti, tačiau vėliau atsiranda vis geresni įgūdžiai, o šlakelis RPG šiame žaidime leidžia ir tobulinti lėktuvą, tad ateityje būna paprasčiau kovoti.

Kitas klausimas, kiek tos misijos yra įdomios. Iš pradžių būna tikrai smagu, kadangi patys formatai keičiasi – reikia gabenti siuntinius, nukauti priešininkus, padėti draugams. Tačiau viskas labai kartojasi, būna kažkur matyta ir patirta, tad didelio malonumo nebelieka. Žinoma, tada į pagalbą ateina ponas multiplayer rėžimas.

Kalbant apie multiplayer, geriausia žinia yra tai, jog tai cross-platform rėžimas. Kalbant lietuviškai – toje pačioje arenoje galėsite kautis ir su Gear VR bei Oculus Rift žaidėjais, o ne tik Oculus Go naudotojais.

Kas man patiko

  • Ilga žaidimo trukmė
  • Valdymas
  • Multiplayer rėžimas
  • Galimybė tobulinti lėktuvus

Kas man nepatiko

  • Pernelyg paprasta grafika
  • Monotonija
  • Prastai pateikta žaidimo istorija

Anshar Online verdiktas

Tai, jog žaidimas nėra prastas, byloja jau vien tai, jog jis puikuojasi ant Oculus Go pakuotės. Ir išties, jeigu mėgstate kautynes tinkle su draugais ar kitais pasaulio priešininkais, galite pirkti žaidimą nedvejodami. O jei dar mėgstate lėktuvėlių žadimus…

Vis tik vietų, kurias galima tobulinti, taip pat yra. Norėtųsi įvairesnių misijų, norėtųsi geriau pateiktos žaidimo istorijos, o ne tik paveiksslėlio su leitenantės galva ir tekstu. Juk nebe SEGA laikais gyvename.

Nepaisant keletos trūkumų, tai tikrai geras žaidimas, šiuo metu Oculus Go platformoje neturintis daug konkurentų, galinčių prilygti jam multiplayer rėžime.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *