Apple Memoji programėlė

apple memoji programele

Pasaulinėje kūrėjų konferencijoje, technologijų gigantė Apple pristatė visiškai naują avatarų sistemą Memoji. Tai naujos kartos Emoji, reaguojantis į jūsų veido išraiškas ir veikiantis ant Iphone X telefonų. Tenka pripažinti, jog Apple dviračio neišrado ir šiek tiek nukopijavo Samsung AR idėją.

Apple programinės įrangos kūrėjas Kelsey Peterson ant scenos pademonstravo platų programėlės funkcijų spektrą. Turėsime išties didelį įvairių parametrų pasirinkimą, tarkime galėsime keisti akių spalvą, plaukus, užsidėti tokius aksesuarus kaip akiniai, kepurė ir t.t.

Apple Memoji programėlė

Gyvoje funkcionalumo peržiūroje buvo matyti, jog programėlė išties neblogai reaguoja į mūsų veido mimikas ir sukuria krūvą mielų, smagių emoji, kuriais norėsis dalintis su savo draugais ar artimaisiais.

Rinksimės telefoną pagal emoji?

Kaip jau minėjome, labai panašią sistemą prieš keletą mėnesių išleido ir Samsung. Taigi daug kas priklausys, kaip kokybiškai Apple apdirbs savo programėlę, kadangi pas konkurentus vis išlenda viena kita klaida, negerai išėję veidai. Kuo mažiau trūkumų, tuo didesnio populiarumo sulauks Memoji. Kitas dalykas – Samsung programėlėje mūsų veidai padaromi gal net pernelyg tikroviškai, prarandama emoji dvasia.

Samsung AR Emoji programėlė
Samsung AR Emoji programėlė

Žinoma, reikia pripažinti, jog tai, kaip sukurta papildytos realybės emoji programėlė neturėtų įtakoti telefonų pardavimų – vargu, ar kas nors iš mūsų rinktųsi telefoną vien dėl šios funkcijos. Kita vertus, vartotojus žavi kokybiškas produktas, tad nereikia apleisti ir AR sferos.

Kitas akivaizdus dalykas – visos didžiosios technologijų kompanijos seka individualizavimo keliu. Emoji anksčiau buvo tikra bomba, bet vartotojai pamažu įsinorėjo labiau asmeniškų, su jais susijusių šypsenėlių. Būtent AR technologija jiems gali tai duoti.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *