Apple papildytos realybės akiniai

Apple papildytos realybės akiniai

Nors technologijų gigantė Apple niekur ir niekada neminėjo apie planus kurti virtualios arba papildytos realybės akinius, kompanijos paskutinieji veiksmai leidžia tikėti, jog šia linkme tikrai dirbama.

Garsiųjų Iphone telefonų gamintoja jau kurį laiką registruoja su AR bei VR susijusius patentus, o dabar engė dar vieną žingsnį ir įsigijo Akonia Holographics kompaniją. Startuolis labiausiai koncentruojasi į holografinių ekranų technologiją, kuri yra neatskiriama papildytos realybės dalis.

Naujasis Apple pirkinys įkurtas 2012 metais ir jau dabar turi sukaupęs maždaug 200 patentų kolekciją. Didžiąją jų dalį sudaro holografinių ekranų bei laikmenų technologijos. Dar 2016 metais buvo skelbiama, jog su Akonia Holographics lęšiais AR akiniai pasiektų 60 laipsnių matymo lauką – palyginimui Magic Leap tepasiekia 50 laipsnių.

Startuolis netrukus po įkūrimo buvo sulaukęs 11.6 milijono dolerių investicijos, o pastaruoju metu aktyviai ieškojo dar didesnio pinigų šaltinio. Panašu, kad jo jau nebeprireiks.

Kaip jau minėjome, Apple kaip visuomet nieko nesako apie būsimus produktus, tačiau būtų keista, jeigu kokybiškų papildytos realybės lęšių gamintoja būtų nusipirkta tik šiaip sau. Bus įdomu pamatyti, kokius planus rezga ši kompanija.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *