RPG žanras virtualioje realybėje yra itin skurdus, tačiau tai netrukus gali pasikeisti, kadangi Oculus Studios konstruoja bomba galinti tapti Asgard’s Wrath.

Žaidime nusikelsite į Asgardą – dievų pasaulį. Jūs būsite jaunas ir nepatyręs, tačiau perspektyvus jaunuolis, ateityje galintis tapti pačiu pačiausiu dievu iš visų. O šalia bus ir tikras dievas, padėsiantis šioje kelionėje.

Kūrinį pradėsite kaip paprastas mirtingasis, tačiau vėliau pajusite tikrą RPG magiją – galėsite nuolat tobulinti save iki tol, kol niekas nebepajėgs mesti jums iššūkio.

„Šiame žaidime susilies keli dalykai – fizika, įgūdžiai ir gudrumas. Jūs negalėsite tiesiog mojuoti kardu kaip laukinis ir laimėti – norėdami nugalėti turėsite pasitelkti ir fiziką bei protą“, – tikino Oculus Studios prodiuseris Mike Doran.

Asgard’s Wrath susidursite su gana sudėtingu kovos mechanizmu – kiekvienas mūšis reikalaus vis didesnių, patobulintų įgūdžių. Tuo pačiu kovos bus nenuobodžios, kadangi priešus mušite skirtingais būdais ir įrankiais.

RPG virtualios realybės žaidimas

Žaidime bus galima keisti tipą – galėsite būti tiek dievas, tiek mirtingasis. Bus labai svarbu tinkamai pasirinkti kada tai daryti – tarkime būdamas dievu, galėsite iš paukščio padaryti kareivį ir taip padėti kautis savo mirtingam draugui.

„Pačioje pradžioje, kai turėjome tik žaidimo prototipą, visi žaisdavo tik dievo rėžime. Tačiau pamatėme, jog kažko trūksta. Tuomet sugalvojome į istoriją įtraukti ir mirtingąjį, kurį reikia apsaugoti ir paremti. Galiausiai mums kilo idėja padaryti miksą – leisti rinktis tarp dievo ir mirtingojo“, – kalbėjo Mike Doran.

Kol kas neaišku, kada tiksliai Asgard’s Wrath pasirodys prekyboje, žinoma tik tai, jog tai nutiks šiais metais.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *