Astroreality rinkinys

astroreality rinkinys

Papildyta realybė – tai labai įdomi technologija, naudojama žaidimuose, pramogose bei moksle. Apie patį jos veikimo principą daugiau sužinosite paspaudę ant paryškino teksto. Plačiajai visuomenei AR geriausiai žinoma iš „Snapchat“ programėlėje esančių filtrų – jie į realų pasaulį įterpia skaitmeninius 3D objektus.

AstroReality kompanija papildytą realybę pasitelkė daug įdomesniam tikslui – žmonių supažindinimui su paslaptingu kosmoso pasauliu. Startuolis derina AR ir 3D spausdinimo technologijas. Nusipirkę šiuo būdų atspausdintas planetas galėsime sužinoti įvairią informaciją apie planetas, pamatyti jas kosmose ir t.t.

AstroReality siūlo daug įvairiausių produktų, kurių didžioji dalis susijusi su mėnuliu. Šiandien mes plačiau pristatysime Solar System Mini Set rinkinį. Tai 129 dolerius kainuojantis itin mažų planetų rinkinys, suteiksiantis daug įdomios informacijos.

Jeigu nusipirkote produktą ir esate kupini ryžto pradėti jį naudoti, mes jums patieksime trumpą instrukciją, kaip tai padaryti.

  1. Pirmasis dalykas, kurio jums reikės – AstroReality programėlės. „Android“ naudotojai ją gali atsisiųsti ČIA, o iOS – ČIA.
  2. Išpakuokite planetų rinkinį arba kurią nors vieną planetą.
  3. Nusipirkę prekę, rasite lankstinuką, kaip ja naudotis, Lankstinuko paskutiniame puslapyje yra QR kodas – nuskenuokite jį.
  4. Palaukite, kol AstroReality atsiųs planetą ir paspauskite, kai baigs tai daryti.
  5. Paspauskite ant mini planetos, tarkime Žemės ir savo mobilų telefoną atitraukite maždaug 20cm nuo jos.
  6. Judinkite savo mobilųjį telefoną aplink planetą, žiūrėkite, kaip viskas keičiasi.

Rinkinyje rasite devynias planetas, taigi ir tą, kuri pasak mokslininkų nepriklauso Saulės sistemai – Plutoną. Taip pat turėsite Žemę, Merkurijų, Saturną, Marsą, Venerą, Jupiterį, Neptūną bei Uraną.

Aukso vertės priemonė mokyklose

Turėkite omenyje, jog pagal dydį tai nėra tikslūs modeliai – juose neatsispindi mastelis ir visos planetos yra vienodos apimties.

Astroreality rinkinys

Tenka pripažinti, jog programėlė ne visada veikia idealiai, ne retai būna pametamas trackingas. Taip pat patariama nekilnoti pačios planetos ir vietoj to geriau judinti mobilų telefoną.

Naudojant rinkinį kyla minčių, jog jį galima padaryti daug geriau – tikrai būtų įdomu, jeigu nuskenavus planetą būtų galima pamatyti vaizdo klipų ar nuotraukų apie ją. AR technologija tikrai tą gali! Galbūt ateityje ką nors panašaus ir išvysime.

Kita vertus, jau dabar šis rinkinys turėtų fantastiškai tikti visiškai bet kuriai mokyklai. Ne paslaptis, jog šiuolaikinius vaikus sunku sudominti, Bet per geografiją tai tikrai pavyktų padaryti su planetų rinkinuku. Praktiškai visi vaikai turi išmaniuosius, tad galėtų skenuoti planetas, sužinoti apie jas naudingos informacijos.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *