Beat Saber zaidimas

Beat Saber žaidimas

Playstation VR turėtojai visuomet galėjo pasirodyti prieš kitų platformų turėtojus, kadangi PSVR pasižymi itin plačia biblioteka ir turi ne vieną labai gerą žaidimą, skirtą tik jiems.  Vs tik vieno dalyko jisms trūko – tikrą sensaciją VR pasaulyje sukėlusio Beat Saber žaidimo.

Čekijoje įsikūrę žaidimų kūrėjai labai ilgai atidėliojo kūrinio išleidimą ant šios platformos, dėl blogo judesių sekimo. PSVR kūno judesius seka paprasčiausia kamera, tad dažnai pasitaiko netikslumų. lgą laiką atrodė, jog Beat Saber PSVR turėtojai taip ir nesulauks.

Ir pagaliau geros žinios! Oficialiai skelbiama, jog nuostabus žaidimas Playstation mylėtojus pasieks jau lapkričio 20 dieną! Beat Saber bus šiek tiek atnaujintas, pridėta naujų dainų.

Kompiuterinėje versijoje žaidimas išėjo tik su 10 originalių dainų, tačiau greitai pasirodė įrankis, leidžiantis takelius kurti patiems, taigi į virtualią erdvę buvo perkelta daugybė garsiausių kūrinių. Kol kas neaišku, ar tokį įrankš gaus ir PSVR platforma.

Playstation platformoje debiutuos ir praktikos rėžimas – bet kurią dainą bus galima sulėtinti ir taip ją pereiti beu geriau suprasti, kaip ir ką reikia daryti.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *