Daro Maulo šviesos kardas

Beat Saber žaidimas

Kaip jau rašėme, virtualios realybės pasaulis įelektrintas laukė „Beat Saber“ pasirodymo – tai žaidimas, atnešęs visiškai naują žanrą į VR pasaulį, o jį pristatantys klipai akimirksniu išpopuliarėjo visame pasaulyje.

Vos spėjus pasirodyti išankstinei žaidimo versijai atsirado išmanus vyriškis, kuris jį patobulino pagal save. Įprastinėje versijoje gauname du šviesos kardus, su kuriais smagiai kapojame kubus ir kitus dalykus. Tuo tarpu „Twitch“ platformoje transliuojantis Ragesaq susikonstravo kardą Darto Maulo stiliumi – su ašmenimis abejose pusėse.

Kadangi vyriškis yra šaudyklių mėgėjas, jis jau kurį laiką buvo įsigijęs „ProTube VR“ prietaisą, kurio pagalba sujungė du „Oculus“ pultelius ir gavo norimą rezultatą.

Beat Saber žaidimui sukonstruotas įrenginys

„Vos išgirdęs apie šį žaidimą sugalvojau idėją, jog panaudojant Protube VR turėtų pavykti susikonstruoti Darto Maulo kardą. Rezultatas netgi viršijo lūkesčius“, – savo gaminį komentavo Ragesaq, įkvėpęs ir kitus žmones pasigaminti panašius įrenginius.

Watch Beat Saber: Living Legend on Hard staff saber style. from ragesaq on www.twitch.tv

Paaiškėjo ir muzikiniai takeliai

Išleidus pradinę žaidimo versiją paaiškėjo ir visi muzikiniai takeliai, kurie įkvėps ir padės pjaustyti kubus su šviesos kardais. Iš pradžių „Beat Saber“ turės 10  dainų, tačiau vėliau jų kolekcija tikrai bus papildyta. Apačioje rasite sąrašą visų dabar esančių kūrinių:

1. $100 Bills

2. Escape ft. Summer Haze

3. Legend ft. Backchat

4. Country Sounds Sqeepo Remix

5. Commercial Pumping

6. Breezer

7. Turn me On ft. Tiny C

8. Beat Saber

9. Lvl Insane

10. Balearic Pumping

 

„Oculus“ turėtojai žaidimą gali įsigyti paspaudę šią nuorodą – Beat Saber

HTC ir „Windows“ akinių naudotojau spauskite šią nuorodą – Beat Saber

 

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *