Naujausi Oculus zaidimai
Beat Saber virtualios realybės žaidimas
Youtube.com nuotrauka

Mes nė nemėginame slėpti, jog mėnesio pradžioje pasirodęs „Beat Saber“ yra vienas iš mėgiamiausių mūsų žaidimų VR pasaulyje. Jau rašėme apie vyrą, kuris susikonstravo Darto Maulo šviesos kardą, bei įtraukėme žaidimą į geriausiųjų šį mėnesį sąrašą.

Nors išleista tik bandomoji žaidimo versija, faktai rodo, jog jis sužavėjo ne tik mus – kūrinys tapo tikra bomba ir sprogdina visus įmanomus rekordus! Praėjus keturioms dienoms po išleidimo, „Beat Saber“ tapo populiariausiu žaidimu „Steam“ platformoje. Gerai įsiskaitykite, nes kalbame ne apie VR kategoriją, o visą platformą!

Visa ši sėkmė kūrėjus aplankė nepaisant to, jog pasirodė dar tik pradinė žaidimo versija, turinti vos 10 dainų. „Beat Saber“ parodė populiarumo durų išėjimą garsiajam „Portal 2″ žaidimui, kuris nunešė žmonėms stogus 2011 metais. Grįžtant prie šviesos kardų kūrinio – jį ko kas vertino 1535 žmonės ir net 99 procentų tai darė teigiamai! Taigi prie „Beat Saber“ įvertinimų dabar puikuojasi užrašas labai pozityvus.

Populiarumą lėmė… Mergina!

Įdomu tai, jog žaidimą sukūrė maža ir iki tol mažai kam girdėta „Hyperbolic Magnetism“ įmonė iš Čekijos. Tenka pripažinti, jog populiarumui padėjo ir garsusis jų tyzeris, kuriame kubus su šviesos kardais daužo žavi mergina. Vaizdelis turi jau daugiau nei 1.5 milijono peržiūrų ir šmėžavo garsiausiuose kanaluose.

Jeigu nepasitikite „Steam“ vertinimu, galite užmesti akį ir į oficialų „Oculus“ tinklapį, kuriame žaidimas taip pat 92 procentus kartų vertintas aukščiausiu balu – penkiomis žvaigždutėmis. Tiesa, čia pasitaikė ir vienas žmogus, kuriam šviesos kardai nepaliko įspūdžio, tad jis davė trijų žvaigždučių vertinimą.

Istorija rodo, jog tokie išsišokimai dar negarantuoja ilgalaikės sėkmės. 2016 metais panašiai sprogo „The Lab“ žaidimas, kurį laiką pagal įvertinimus buvęs pirmoje vietoje, o dabar nukritęs net į 250-ą. Laikas eina, išleidžiami vis nauji žaidimai, keičiasi žmonių skonis – tai itin nepastovi rinka. Kita vertus, „Beat Saber“ įrodė, jog žino, kaip reikia tvarkyti marketingo reikalus.

Kaip bebūtų, tai yra nuostabus startas žaidimui, kuris net nėra iki galo pabaigtas. Tačiau jau dabar apgalvota dauguma detalių, parinkta gera muzika ir garantuojama nuostabi pramoga, kurią nori patirti net ir tie žmonės, kurie niekada nebuvo užsidėję virtualios realybės akinių.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *