Prabangūs apartamentai

buto pardavimas virtualioje realybeje

Būsto, kurį norite išsinuomoti arba nusipirkti paieška, yra siutinančiai varginantis dalykas. Turite aplankyti daugybę būstų, kol rasite, kas jums patinka. Tai užima daug laiko, sąnaudų. Ar galima visas procedūras atlikti greičiau ir paprasčiau? Ir taip ir ne. Pasaulyje vis labiau populiarėjant virtualios realybės technologijai, atsiranda apartamentų, kuriuos galite apžiūrėti tiesiog su virtualiais akiniais. Jų pagalba pavaikščiotumėte po kambarius, pažiūrėtumėte, koks vaizdas už lango.

Tačiau tokį dalyką siūlančių pardavėjų kol kas yra labai labai mažai. Ir vis tik pardavimais užsiimantys žmonės nestovi vietoje. VR idėja itin užsikrėtė Londone įsikūrusi VMI Studio kompanija, norinti sujungti būstą, virtualią realybę bei Unreal žaidimų varikliuką.

Vienintelė bėda, jog buto ar būsto paruošimas virtualiai realybei trunka labai ilgai. VMI Studio direktoriaus Nicholas Byrne teigimu, vienos patirties sukūrimas kartais trunka ilgiau nei mėnesį. Beprotiškai skubančiame pasaulyje tai aiškiai per ilgas laiko tarpas.

Vis tik reikia suprasti, jog jokia kompanija neleis savo pinigų veltui. VMI Studio pastebėjo, jog klientas, apžiūrintis apartamentus su virtualios realybės akinius, tai daro gerokai ilgiau nei tiesiog žiūrintis lankstinukus ar nuotraukas. Didesnis įsitraukimas – didesni pardavimai.

„Žmonės neabejotinai ilgiau apžiūrinėja būstą su VR. Į lankstinuką žmogus žiūri tik apie penkias sekundes. Virtualioje realybėje butas apžiūrimas net iki 30 minučių“, – rezultatais džiaugėsi N.Byrne.

Patirtis kaip Simsuose?

Panašu, jog virtuali realybė prabangių apartamentų sektoriuje gali tapti viską keičiančia detale – tie, kurie šią technologiją naudos – laimės. Brokeriai jau dabar yra gana išmanūs ir klientams siūlo nuotraukas, video, dronų filmuotus vaizdus. Bet niekas neatstos to jausmo, kai jautiesi lyg tikrai vaikščiotum patalpoje. Kai gali apžiūrėti kiekvieną jos kampą, vaizdą pro langą.

Verta paminėti, jog VMI Studio iš tiesų skiria daug dėmesio detalėms. Tai nėra tiesiog nufilmuota prabanga. Apartamentuose keičiasi laikas, taigi galėsite pamatyti vaizdą pro langą tiek ryte, tiek vakare, tiek naktį. Girdėsite bėgantį iš čiaupo vandenį ar gaisrinės sireną. Viskas daroma tam, jog kuo labiau primintų realų pasaulį.

Vienas kompanijos įkūrėjų Fergus Byrne pripažino, jog  industrija ne visada spėja su laiku. Kartais, pristatant savo idėją, žmonės tiesiog nesupranta, apie ką kalbama.

„Mūsų laukia dar labai ilgas kelias. Ne juokaudamas pasakysiu – dažniausiai kūrėjui pasakius, jog viskas bus virtualioje realybėje, jis nustemba. Kaip Simsuose? klausia jis. Tenka pripažinti, jog pardavimų sektorius dažnai su didele baime žiūri į naujoves“, – kalbėjo F.Byrne.

Neatsilieka ir lietuviai

Smagu tai, jog nuo pasaulinių tendencijų neatsilieka ir mūsų tautiečiai. Bendrovė Eika pristatė būdą, apžiūrėti savo būsimus namus virtualioje realybėje.

Plačiau apie tai paskaityti ir sužinoti galite čia – Eika virtuali realybė.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *