Cave Digger žaidimas
Cave Digger žaidimas
Steampowered.com nuotrauka

„Minecraft“ iki šiol vadinamas žaidimų fenomenu. Iš kvadratėlių sudarytas neribotų galimybių kūrinys ir dabar masina šimtus tūkstančių žmonių, jam populiarumo pavydi ir tie gaminiai, kurių realistiškumą galima sumaišyti su filmais.

Kiek pinigų ar aukso yra pakankamai?

O ką jeigu atsirastų „Minecraft“ stiliaus žaidimas, bet ne iš kvadratėlių? Turbūt taip pagalvojo Suomijoje įsikūrusi „VRKiwi“ kompanija, pristatantį žaidimą „Cave Digger“. Jo pagalba virtualiame pasaulyje tapsime pašėlusiu kasėju, kuris brausis per sienas bei grindis naudodamas pačias įvairiausias priemones.

Žaidimo metu leisimės į šachtą, kur įvairių įrankių pagalba galėsime kasti brangakmenius, auksą ar net.. Naftą! Tikslui pasiekti sprogdinsime, daužysime sienas įvairiais įrankiais ar plikomis rankomis.

Cave Digger virtualios Realybės žaidimas
Steampowered.com nuotrauka

„Kiek reikia pinigų, jog jų užtektų? Surinkę pakankamai galėsite sustoti? Kas nutiks, jeigu ne? Atsakymas slypi kasyklos dugne“, – rašoma žaidimo „Steam“ puslapyje ir tai gana tiksliai apibūdina, ką jūs virtualiame pasaulyje veiksite.

Smagiausia, jog „HTC VIVE“, „Oculus Rift“ bei „Windows Mixed Reality“ akinius palaikantis žaidimas yra visiškai nemokamas.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *