Chrome vr
Youtube.com nuotrauka

Jau kurį laiką galima nusipirkti „Lenovo Mirage Solo“ virtualius akinius – tai pirmasis autonomiškas produktas, veikiantis „Daydream“ programėlių ekosistemoje. Vis tik prekę įsigiję žmonės liko šiek tiek nusivylę, kadangi negali pasiekti „Chrome“ naršyklės bei jos siūlomų virtualios realybės malonumų.

Tačiau ši problema jau netrukus gali būti išspręsta. „Google“ pardavimų direktorius Brandon Jones ramina, jog „WebXR“ modulis, leidžiantis per naršyklę matyti VR bei AR pramogas jau netrukus pasieks ir „Daydream“ biblioteką naudojančius prietaisus, tokius kaip „Lenovo Mirage Solo“.

Mobiliųjų telefonų virtualios realybės turėtojams problemų dėl „Chrome“ nekilo, mat jiems užtekdavo įjungti programėlę iš savo įrenginio. Tuo tarpu „Mirage Solo“ prietaise „Chrome naršyklė nėra įdiegta, o iš „Daydream“ parduotuvės jos atsisiųsti taip pat negalima.

„Google’ tikina, jog vos tik „Chrome VR“ bus pasiekiamas autonomiškų akinių turėtojams, naujiena bus paskelbta viešai. Kompanija neslepia, jog būtent šiuo metu ties tuo dirba, tad naujienų tikimasi dar šį mėnesį.

Tai svarbu ne tik „Mirage Solo“, tačiau ir būsimiems autonomiškiems akiniams, kurie naudos „Daydream“ programėlių sistemą.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *