Papildytos realybės programėlė
Papildytos realybės programėlė
Youtube.com nuotrauka

Tie, kas turi savo namus puikiai žino, koks atsakingas darbas yra parinkti sienų spalvą – juk sprendimas lems, kokioje aplinkoje gyvensite bent jau keletą metų. Jau nekalbame apie nevykusius pasirinkimus, kuriuos reikia tuojau pat taisyti perkant naujus dažus ar tapetus ir dirbant iš naujo.

Tai suprasdama, dar 2015 metais specialią programėlę išleido dažų kompanija „Sherwin-Williams“. „ColorSnap Visualizer“ pagalba buvo galima „pasimatuoti“ spalvas ant sienų. Tai buvo galinga, bet tuo pačiu ir daug trūkumų turėjusi programėlė.

Neseniai buvo išleistas jos atnaujinimas kuris ištaisė daugelį blogų dalykų bei į pagalbą pasitelkė papildytos realybės technologiją. Dabar savo išmaniuoju galite gyvai pažiūrėti, kaip jūsų kambaryje tiktų viena ar kita spalva. Be kita ko, galite pasirinkti kambaryje esančius daiktus ir programėlė pati pasiūlys tinkamiausią spalvą.

Programėlė pasakys ir reikiamą dažų kiekį

Anksčiau buvęs sudėtingas valdymas dabar supaprastintas. Tiesiog atsidarykite AR programėlę ir sekdami rekomenduojamais žingsneliais rinkitės spalvą.

Programėlė leidžia vaikščioti po kambarį ir žiūrėti, kaip tinka naujoji spalva iš įvairių perspektyvų. Galbūt vienoje vietoje spalva tinka idealiai, tačiau nesiderina su priešais esančia siena. Taip pat jums nereikia rūpintis paveikslais, lentynomis ar kitais objektais – „Color Snap“ juos atpažįsta ir nenuspalvina.

ColorSnap programėlė
Sherwin-Williams.com nuotrauka

„Šiais laikais, kai taip sparčiai vystosi AR technologija, būtų keista jos neišnaudoti tokiems poreikiams. Mūsų programėlė leidžia tiek profesionaliems dizaineriams, tiek paprastiems žmonėms, vos per keletą minučių patikrinti, kokia spalva geriausiai tinka jų būstui. Tai apsaugo nuo blogų sprendimų“, – produktu džiaugėsi „Sherwin-Williams“ elektroninio verslo direktorė Meghan Vickers.

Programėlė taip pat leis pasidaryti savo mėgstamiausių spalvų sąrašą bei pateiks apytikslį kiekį dažų, kurių reikėtų norint nudažyti visą sieną.

„Color Snap“ programėlę „Apple“ vartotojai gali atsisiųsti iš čia – itunes.com, tuo tarpu „Android“ vartotojai spauskite šią nuorodą – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.colorsnap

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *