Coolpaintrvr žaidimas
Coolpaintrvr žaidimas
Steampowered.com nuotrauka

„Playstation“ virtualios realybės mėgėjai dažnai yra lepinami – ant šios platformos yra išleista bene daugiausiai žaidimų, kurių nepalaiko kiti akiniai. Tačiau PSVR savininkai dažnai vis tik jausdavo kartėlį, kadangi neturėjo garsiojo „Tilt Brush“ žaidimo, leidžiančio piešti tiesiog ore.

Ne, „HTC Vive“ bei „Oculus Rift“ kūrinys nepersikėlė į konsolių rinką. Tačiau pagrindo džiaugtis yra, kadangi PSVR jau galima nusipirkti „CoolpaintrVR“ – garsiojo „Google“ produkto analogą.

Šį kūrinį „Playstation“ bendruomenei pristatė Ispanijoje įsikūrusi kompanija „WildBit Studios“. Tai pirmasis komandos bandymas nerti į VR rinką, anksčiau jie kūrė PS4 bei telefonams skirtus žaidimus.

Įsijungę „CoolpaintrVR“ galėsite rinktis iš daugybės pačių įvairiausių rūšių pieštukų, teptukų bei spalvų ir piešti kas tik jums šaus į galvą.

Žaidimas nėra visiškas „Tilt Brush“ klonas – jame nerasite galimybės iki begalybės priartinti savo kūrinius. Tai itin žaidėjų mėgstama funkcija, kadangi jos pagalba galima piešti nepaprastai detalius piešinius.

Kaip bebūtų, tai puikus kūrinys, tinkantis visai šeimai, padėsiantis atsipalaiduoti po atkaklių mūšių ar lenktynių.

Oficialioje „Playstation“ parduotuvėje „CoolpaintrVR“ kainuoja 20 eurų.

 

 

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *