Virtualios realybės žaidimas

Corrupt Kitchen zaidimas

Dažniausiai žaisdami žaidimus žmonės elgiasi taip, kaip realiame pasaulyje nedarytų – pažeidinėja taisykles, skriaudžia kitus, daužo mašinas ir t.t. O ką, jeigu žaidime reikėtų būti atsakingam už savo poelgius? Kas, jeigu nenusiplovęs rankų gausite baudą (virtualią)?

Būtent tokia eksperimentinė patirtis yra The Corrupt Kitchen VR Experience, leidžianti mums dirbti burgerių restorane ir priiminėti sprendimus, lemsiančius ateitį.

Žaidime esate geriausios mieste burgerinės pagrindinis virėjas ir pagrindinis jūsų tikslas, skaniai pamaitinti pas jus ateinančius žmones. Jums teks pasirinkti, ar žaisti pagal standartines taisykles ir nepažeidinėti jokių įstatymų, ar norint įtikti klientams ir patiekalus padaryti greičiau, šiek tiek nusižengti normoms.

Kalba eina apie paprasčiausią tvarką. Ar plausite grindis, kai užsakymų laukia net keli žmonės? O gal į jas nekreipsite dėmesio ir toliau darysite burgerius? Ar dažnai plausitės rankas? Galbūt net duosite kyšį inspektoriui, norėdami geresnio reitingo? Kiekvienas jūsų žingsnis turės atitinkamas pasekmes.

Virtualios realybės žaidimas

Įdomu tai, jog kūrėjai darydami žaidimą konsultavosi su politikos, teisės bei higienos ekspertais. Taigi Corrupt Kitchen galima vadinti ne žaidimu, o eksperimentu, parodantį korupcijos lygį, higienos svarbą ir t.t. Juk visi norime, jog būtumėme aptarnauti nepriekaištingai, gražioje aplinkoje. Bet ar žaidime patys taip elgsimės?

Po kiekvieno lygio jums bus parodomi rezultatai, numatantys, kaip jūsų veiksmai būtų pasibaigę ne VR pasaulyje, o realybėje. Taigi šis žaidimas gali būti naudingu įrankiu būsimiems verslininkams.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *