Vive Cosmos virtualūs akiniai

Iki dabar apie šiais metais pasirodysiančius Vive Cosmos virtualius akinius buvo žinoma itin mažai – tik tiek jog jie veiks prijungti prie kompiuterio. Pagaliau pradėjo ryškėti ir aiškesni gaminio kontūrai, galima kaina bei charakteristikos.

Paaiškėjo, jog Cosmos turės 1440 x 1700 rezoliuciją vienai akiai – tai reiškia, jog gaminys pasižymės net 88 procentais daugiau pikselių nei originalus Vive.

Pastaruoju metu taip pat paaiškėjo, jog akiniais bus pradedama prekiauti 2019 metų trečiame ketvirtyje, juose bus sumontuotos šešios kameros, o kaina sieks maždaug 900 JAV dolerių.

Taip pat tapo aišku, jog Vive produktas naudos RGB LCD ekranus. Ekspertai nesutaria, kokie ekranai yra geresni – LCD pasižymi ryškesnėmis ir gražesnėmis spalvomis bei sumažina „galinių durų“ efektą, tačiau blogiau vaizduoja tamsias spalvas.

Vive Cosmos specifikacijos

Taip pat pranešama, jog virtualūs akiniai turės 90 Hz atnaujinimo dažnį – kaip ir originalūs Vive akiniai.

Neabejojama, jog aršiausias Cosmos konkurentas bus Oculus Rift S. Žvelgiant tik į plikus skaičius, Vive produktas turės 32 procentais daugiau pikselių ir 12 Hz geresnį atnaujinimo dažnį. Tačiau nereikia pamiršti, jog Oculus kaina – beveik per pus mažesnė.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *