Daugelis žino, jog „Playstation“ ir „Xbox“ konsolės dėl vartotojų meilės kovoja daugiausiai ne kaina ar grafika, kadangi šie aspektai labai panašūs, o išskirtiniais, tik vienai platformai skirtais žaidimais. Toks žaidėjų viliojimo būdas nesvetimas ir VR pasaulyje, o paskutinė gera žinia pasiekė „Oculus“ naudotojus.

Skelbiama, jog dar šiais metais „Oculus“ gerbėjai ir turėtojai sulauks „Defector“ žaidimo ir vieninteliai galės mėgautis šia pramoga. Į šnipų kailį leisiantį įsijausti žaidimą kuria ir tobulina puikiai žinoma „Twisted Pixel“ kompanija. Būtent šie kūrėjai mums padovanojo ir nuostabų psichologinį trilerį „Wilson’s Heart“. Tai buvo puikus kūrinys, tad su nauju žaidimu siejami ne mažesni lūkesčiai, tuo labiau, jog ir pasirodęs treileris nuteikia optimistiškai.

„Defector“ treileris mums parodo žaidimo pradžią, kuri iš karto gniaužia kvapą ir leidžia pajusti, kas mūsų laukia, viskas primena net ne žaidimo, o filmo pristatymą.

Deflector žaidimas
Twisted Pixel nuotrauka

Kai kuriems VR žaidimų apžvalgininkams jau buvo leista išbandyti išankstinę žaidimo versiją. Vienas jų – Benas Langas, kurį pradžiugino laisvas judėjimas. Žaidėjas nėra uždarytas į griežtus rėmus ir gali improvizuoti, kas yra svarbu VR pasaulyje. Pati „Defector“ pradžia parodo, jog būsite šnipas, apginkluotas naujausiomis technologijomis. Įsidėsite į ausį specialią ausinę, šnipų kontaktinius lęšius. Vos atliksite šiuos veiksmus per ausinę išgirsite savo draugą, kuris papasakos jums, kaip atlikti pagrindinius veiksmus žaidime.

 

Iššoksite iš lėktuvo? O gal išvažiuosite iš jo automobiliu?

Žaidimas prasideda dideliame, prabangiame lėktuve. Jūsų tikslas – susisiekti su kapitonu, bet tai daryti itin delikačiai, jog niekas nesuprastų, jūsų motyvų. „Defectror“ bus ir itin tikroviškų scenų. Štai vienoje vietoje, jus apieškos apsauginis ir turėsite išties laikyti iškėlęs rankas virš galvos. Tai įdomus jausmas, kurio tikriausiai nenorėtumėte patirti realybėje. Ką gi, tuo virtualus pasaulis ir yra žavus.

Kitas įdomus dalykas – žaidimas visiškai priklauso nuo jūsų pasirinkimų ir veiksmų. Čia nėra vienos siužeto linijos, tad skirtingi pasirinkimai gali iššaukti visiškai skirtingus veiksmus. Tarkime pradėjus degti lėktuvui, yra du pasirinkimai – šokti iš lėktuvo, arba bandyti išgyventi likus jame. Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas iššauks visai kitokią patirtį. Pirmuoju atveju kabinsitės už gyvenimo kabarodamiesi už įvairių daiktų. Antruoju tektų sudalyvauti muštynėse, susišaudymuose ir lėktuvą palikti sportiniu automobiliu!

Kaip sako patys kūrėjai, „Defector“ įsikūnysite į super agentą – tai bus maždaug tarpinis variantas tarp „Misija Neįmanoma“ bei „Greiti ir Įsiutę“.  „Twisted Pixel“ taip pat pabrėžė, jog praeitas jų žaidimas susilaukė labai daug gerų atsiliepimų, tačiau vienas dažniausiai pasitaikiusių nusiskundimų – nedalyvavimas scenose. Daugelyje vietų, „Wilson’s Heart“ žaidėjai būdavo tik stebėtojai gražių scenų, tuo tarpu „Defector“ beveik visuose karščiausiuose taškuose dalyvausite patys.

Kol kas neaišku nei tiksli išleidimo data, nei kaina. Tačiau aišku viena, vos tik pasirodys oficiali data, „Oculus“ savininkai turėtų pradėti taupyti pinigus.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *