rtuali realybė ir telefonas

Žmonės, nemažai laiko praleidžiantys virtualioje realybėje, patiria vieną diskomfortą – norėdami patikrinti telefono žinutes ar atsiliepti į skambučius, privalo nusiimti VR akinius, po to vėl juos dėtis. Vargas!

Juk būtų daug paprasčiau, jai šias funkcijas pasiektumėme pačioje virtualioje realybėje, tiesa? Dell kompanija sako taip!

Technologijų milžinė tokią funkciją iš pradžių pristatė per įprastus monitorius, o dabar ir per virtualios realybės akinius. Tiesa, yra vienas smulkus niuansas – šį smagi funkcija veiks tik su Dell ir Alienware kompiuteriais.

Norėdami naudotis tokiomis galimybėmis, atsisiųskite programėlę iš ČIA. Programos pagalba galėsite atsiliepti į telefono skambučius, skaityti ir rašyti žinutes, gauti trečiųjų šalių (programėlių) pranešimus bei dalintis savo ekranu su „Android“ naudotoju.

Grįžtant prie suderinamumo – čia opiausia dalis. Programėlė veiks tik su Dell Inspiron, XPS, Vostro arba Alienware kompiuteriais, nupirktais po 2018 metų sausio. Trumpai drūtai – norėdami tokios programos, turite pirkti ir naują kompiuterį.

Kalbant apie telefonus – šiomis išmaniomis funkcijomis galės naudotis Android 5.0 bei iOS 10 bei aukštesnių versijų OS turėtojai.

Trumpame Dell pavyzdyje naudojamas Android įrenginys. Matome, jog telefone atsiradus pranešimui, virtualioje realybėje jį pamatome tik apačioje ir nedidelį, o jei nusprendžiame, jog tai svarbu, atsiranda meniu, kuriame galime atsakyti, arba palikti automatinį pranešimą, tokį kaip „Šiuo metu esu VR“.

Virtuali realybė ir telefonas

Kita įdomi funkcija – virtualioje realybėje galima matyti visą savo telefoną ir naršyti juo tarsi įprastai, laikant delne. Šis Dell žingsnis dar kartą parodo, jog tikslingai judant šia linkme, galima gauti įdomių dalykų.

Telefonas virtualioje relaybėje

Vargu ar atsiras žmogus, kuris puls pirkti itin brangų Alienware kompiuterį vien dėl šios funkcijos. Tačiau jau turintys šią įrangą, suderinamą telefoną bei virtualius akinius, gali pajusti tai, kas ateityje veikiausiai taps įprastu ir nieko nestebinančiu dalyku.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *