The Exorcist Legion žaidimas

Exorcist Legion žaidimas

1973 metais pasaulį išvydo filmas The Exorcist. Kūrinys pasakojo apie dvylikametę mergaitę, kurią apsėdo demonas Pazuzu. Tais laikais tai buvo bene baisiausias įmanomas filmas, išgąsdinęs daugybę žmonių. Tačiau ilgą laiką atrodė, jog tokio filmo neįmanoma atvaizduoti žaidime.

Vis tik Wolf and Wood kompanija nusprendė, jog 2018-ieji metai ir virtualios realybės technologija yra geriausias laikas ir būdas atgaivinti šią seną istoriją. Taip gimė Rift, Vive ir PSVR skirtas žaidimas The Exorcist: Legion. Žaidimas išskirtinis vien savo valdymu. Tai labiau dalyvavimas istorijoje, o ne įprastas žaidimas. Ir taip, kaip ir filmas, šis kūrinys yra velniškai baisus.

Legion prasideda Bostone, žmogžudysčių departamente. Būtent iš tos vietos galėsite paleisti vieną iš penkių galimų kūrinio epizodų. Ant darbo stalo rasite kavą, kurią galėsite gerti, šūsnį popierių, o tarp jų – žmogžudysčių bylas.

Pirmasis epizodas vadinsis „Last Rites“ – turėsite vykti į bažnyčią ir bandyti surasti be žinios dingusį kunigą. Vos ten patekus jus apims nuotaika, jog kažkas yra ne taip. Pateksite į niūrią, tamsią aplinką, pilną kraujo. Kunigo kambaryje ieškosite bet kokių įkalčių ar įrodymų, klausysitės kasečių, spręsite nesudėtingus galvosūkius. Viskas skamba gana tradiciškai, tačiau virtualioje realybėje net paprasto užrašo skaitymas, ar stalčiaus uždarymas yra įdomus įvykis. Be to jums tikriausiai bus sunku susikaupti, nes būsite labai nesmagioje, siaubo filmuose matytoje aplinkoje.

excorsist legion zaidimas

Net ir per paprastą kompiuterio ekraną žaisti gerai padarytus siaubo žaidimus būdavo gana baugu. Ką jau kalbėti apie VR pasaulį – kartais viskas atrodo tiesiog per daug realistiška. Apima jausmas, jog tikrai dalyvaujate veiksme. Matote duris, o iš šonų kruvinas sienas ir bijote keliauti į priekį. Grįžtate į patalpą, kurioje jau buvote, o ji – pasikeitusi. Sėdite vienas bažnyčioje, bet jaučiate, jog čia kažkas yra!

Baisu net atsisukti

Net ir žaidžiant su kompiuteriu, kartais atrodo, jog kažkas yra jums už nugaros. Tokiame žaidime kaip Legion, tas jausmas tiesiog neapleidžia, verčia jausti nepatogiai, bijoti. Viename iš epizodų kažkas tyliai į ausį sušnibždės – „I’m here“ ir duodame nukirsti pirštą, kad bijosite atsisukti ir pažiūrėti. Na, bent jau aš neišdrįsau – penkias minutes stebėjau sieną, ant kurios nieko nėra, o atsisukau tik smarkiai užsimerkęs.

Jeigu ieškote išties labai baisaus žaidimo, kurio metu net pats nepajustumėte, kaip rėkiate, klykiate ar gūžiatės – The Exorcist: Legion yra kaip tik jums. Tai neabejotinai vienas baisiausių žaidimų VR rinkoje.

The Exorcist Legion žaidimas

Vis tik jeigu ieškote ilgo žaidimo su filmo verta istorija – tuomet ne, šiame žaidime to negausite. Kiekviename lygyje susidursite su kokiu nors demonu ir viskas ką galėsite padaryti, tai jam prieš veidą dėti įvairius dalykus iš savo egzorcisto rinkinėlio. Galų gale rasite įrankį, kuris padės.

Legion vykdydami misiją negalėsite paspausti pauzės mygtuko – tokios funkcijos paprasčiausiai nėra, tad teks sukaupus jėgas irtis per visas baisybes. Pačio veiksmo žaidime nėra labai daug – tiesiog turėsite susitvarkyti su demonais, o kelyje link jų išspręsti keletą ne pačių sudėtingiausių galvosūkių.

Kitas dalykas, kuris gali jums nepatikti – trukmė. Pirmą kambarį tikriausiai eisite labai išsigandę, tad šliaušite kaip sraigės, dažnai sustodami pailsėti. Ir vis tiek užtruksite ne daugiau 40 minučių. Tačiau kitus kambarius jau gliaudysite daug geriau ir pereisite per maždaug 10 minučių. Baigę visus šešis lygius tyliai atsidusite – ką, viskas?

Taigi žaidimas nėra be trūkumų – jo trumpi lygiai ir nėra daug dalykų, kuriuos galima nuveikti. Bet ey, savo pagrindinę misiją, gąsdinti, The Exorcist: Legion atlieka puikiai!

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *