Firewall Zero Hour žaidimas

Firewall Zero Hour žaidimas

Playstation virtualios realybės įranga ir toliau nepraranda savo populiarumo, o tai ypač patinka šiai platformai kuriantiems kūrėjams. Šiandien buvo paskelbti PSVR rugpjūčio mėnesio pardavimų rezultatai ir šiek tiek netikėtai perkamiausiu žaidimu tapo taktinė šaudyklė Firewall Zero Hour.

O rezultatas netikėtas ne todėl, kad tai prastas žaidimas. Anaiptol, tokio tipo šaudyklės žmonėms jau seniai reikėjo. Labiausiai antakius pakelti verčia tai, jog Firewall Zero Hour į rinką buvo paleistas tik pačioje rugpjūčio pabaigoje ir vos per keturias dienas užsiropštė į pačią viršūnę!

First Contact Entertainment kūrinys sugebėjo aplenkti tokius topo senbuvius kaip Job SimulatorSuperHot bei Rick and Morty.

Vienintelis kitas rugpjūtį išleistas ir į dešimtuką patekęs žaidimas buvo iš konkurentų išsiskiriantis Electronauts. Apie jį daugiau sužinoti galite čia – Electronauts apžvalga: Pažadink savyje ritmo žvėrį!

Grįžtant prie  Firewall Zero Hour jo populiarumą lemia taktikos įvairovė, kadangi neužtenka tik aklai šaudyti. Be to žaidimas parduodamas specialiuose rinkiniuose su PSVR šautuvu, kas suteikia dar geresnę patirtį. Geriausiai kūrino populiarumą apibūdina RoadtoVR.com žurnalistas Ben Lang.

„Norint žaisti sėkmingai, neužteks vien spaudyti gaiduką. Taip pat turėsite bendradarbiauti su komanda, kurti taktikas. Platus ginklų pasirinkimas, įvairios vietovės ir objektai, su kuriais galima sąveikauti VR pasaulyje kaip reikiant įtraukia į pramogą.

Perkamiausi PSVR žaidimai

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *