GameFace virtualūs akiniai

GameFace virtualus akiniai

GameFace – tai jau keletą metų kuriami išskirtiniai, galingi virtualūs akiniai. Nors daugeliui tai negirdėtas produktas, VR entuziastai jo laukė nekantraudami. Ir pagaliau yra gerų žinių – kūrėjams jau šį mėnesį bus pradėtos siųsti pirmosios GameFace kopijos.

Šie virtualūs akiniai skiriasi nuo konkurentų tuo, jog juos galima naudoti tiek kaip autonomiškus (be papildomos įrangos), tiek jungti prie kompiuterio ir taip išplėsti jų galimybes. GameFace viduje turi „Android“ sistemą, o prijungtas prie kompiuterio gali išnaudoti „SteamVR“ privalumus.

Tenka pripažinti, jog JAV kompanija šiek tiek suvėlavo. Jie VR akinius tobulina jau keletą metų. Buvo prognozuota, jog jie rinkoje pasirodys 2017 metų pabaigoje, tačiau užsakymai pradėti rinkti tik dabar. Ir tai gautumėte kūrėjų, o ne vartotojų versijas. GameFace delsimas tikrai neišeis į naudą, kadangi rinkoje pasirodė tokie akiniai kaip Oculus Go ar Mirage Solo.

Vartotojų versijos dar teks palaukti

Kita vertus, amerikiečiai siūlo kitur nematytas galimybes bei galingą NVIDIA Jetson TX2 modulį, kuris naudojamas įvairiose dirbtinio intelekto prietaisuose. Modulis turi du 2Ghz procesorius bei galingą GPU. Nieko panašaus negali pasiūlyti jokie kiti autonomiški akiniai. Žinoma, atviras lieka klausimas, kiek ilgai laikys baterija, turinti aptarnauti galingą aparatūrą.

GameFace VR akiniai

Išankstinių GameFace virtualių akinių kaina nėra maža – 600 JAV dolerių. Dar kartą primename, jog jie yra labiau skirti programėlių ir žaidimų kūrėjams, kuriems tikrai patiks funkcija, leidžianti įrangą naudoti tiek kaip autonomiškus, tiek kaip „SteamVR“ akinius.

Kol kas neaišku, kada šiuo technikos stebuklu galės džiaugtis paprasti vartotojai. Šiuo metu netgi nežinoma, kokią biblioteką akiniai naudos – „Daydream“ ar VIVE. Tačiau prietaisas intriguoja ir norisi kuo greičiau pamatyti jį rinkoje.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *