Gear VR virtualūs akiniai

gear vr youtube programele

Gear  VR – tai Facebook kuruojami virtualūs akiniai, kurie dažnai vadinami geriausiu VR gaminiu mobiliųjų telefonų sektoriuje. Taip, šiam prietaisui pilnai funkcionuoti reikalingas ir išmanusis telefonas.

Nors Gear VR visą laiką buvo vertinami labai gerai ir vieninteliai jų konkurentai buvo Daydream View, tačiau prietaisas turėjo vieną didžiulį trūkumą  – bibliotekoje nebuvo Youtube VR programėlės. Turbūt sutiksite, jog turėti mobilius virtualius akinius ir nematyti Youtube.com 360 laipsnių turinio yra nei šis nei tas.

Ir ką gi – problema pagaliau išspręsta! Šiandien Youtube oficialiai patvirtino, jog jų virtualios realybės programėlė nuo šiol prieinama ir Gear VR naudotojams.

Kompanija taip pat pristatė naują programėlės funkciją watch together, kuri leidžia vaizdo įrašus žiūrėti draugų (arba ne draugų) apsuptyje, bandant įsivaizduoti, jog iš tiesų esate vienoje aplinkoje. Tai labai panašu į tai, ką siūlo Oculus Venues.

Youtube ta pačia proga pristatė ir keletą specialiai jiems sukurtų 360 laipsnių video – Hayley Kiyoko bei Portugal. The Man, kurie papildė Rock VR 180 seriją, bei The Female Planet VR – pastaroji medžiaga pristato įdomias moteris lyderes.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *