Virtualios Realybės siaubo žaidimas

Virtuali Realybė tai labai smagi pramoga, masinanti daugelį žmonių, bet ne visi savo kišenėse turi papildomą 1000 ar 500 eurų, jog nusipirktų prabangius VR akinius. O pastariesiems dar reikia gero kompiuterio arba konsolės. Tačiau VR malonumus galima pajusti ir žymiai pigiau – nusipirkus nei 20 eurų nekainuojančius „Google Cardboard“. Tuomet jums reikės tik šį prietaisą palaikančio mobilaus, o tokių šiais laikais yra daugybė. Jei viską turite, kas toliau?

Pateiksime jums 8 žaidimų sąrašą, kuriuos verta pažaisti su telefonu, taip smagiai pasineriant į VR pasaulį.

GermBuster

Germbuster Virtualios Realybės žaidimas

„GermBuster“ kritikų dažniausiai yra įvardijamas kaip geriausias mobiliesiems įrenginiams sukurtas VR žaidimas. Jis vertinamas dėl savo paprastumo, greitai perprantamo valdymo, puikios grafikos ir smagumo. Žaidimas veikia pirmojo asmens šaudyklės principu, tik skirtumas tas, jog jums į rankas įbruktas burbulinis ginklas ir žudote jūs ne karius ar zombius, o įvairias bakterijas.

Kūno judesiais valdydamas veikėją, galėsite ištyrinėti keturis lygius, tarp kurių bus virtuvė, miegamasis bei svečių kambarys, kovodami prieš žalius gemalus ir iš visų jėgų bandydami išvengti apgleivėjimo. Turint omenyje, jog tai telefoninis VR žaidimas, grafika yra nuostabi, primenanti „Playstation 2″ laikus, o tai ryškus šuolis telefonų rinkoje.

Įdomu tai, jog „GermBuster“ galite žaisti ir be VR įrangos, tačiau tuomet nepajausite tokio didelio malonumo. O ir paprasti kartoniniai virtualios realybės akiniai tikrai nėra brangūs.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį atsisiųsti galite ČIA

 

VR Roller Coaster

virtuali-realybe-kalneliai

Turbūt nėra nei vieno Virtualios Realybės naudotojo, kuris įsigijęs akinius nepagalvotų apie atrakcionų žaidimą. Šis žaidimas yra bene geriausias rinkoje, jei kalbėsime apie lėkimą traukinuku atrakcionuose. Pirmojo asmens žaidimas leidžia plačiai dairytis į šalis ir tai pasąmonėje sukelia jausmą, jog išties leki kalniukais.

„Roller Coaster“ pasižymi tikrai nebloga grafika, taigi visi staigūs posūkiai ir kilpos atrodo dar įtikinamiau. Jeigu norite tikrai gero atrakcionų žaidimo – labai patariame pabandyti šį. Tuo labiau, jog jis suderinamas su daugybe „iOS“ ir „Android“ įrenginių.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį atsisiųsti galite ČIA

 

Zombie Shooter VR

Zombių šaudymas virtualioje realybėje

Vėl gi grįžtame prie to pačio – ko dar gali norėti žmogus, milžinišku greičiu lėkęs nuo kalniukų? Na, turbūt pašaudyti į zombius. O tokią pramogą bene geriausiai pateikia „Zombie Shooter VR“ žaidimas.

Jame patenkate į tamsų, apokaliptinį pasaulį, pilną gyvų numirėlių, kuriuos su malonumu galėsite žudyti pasitelkę įvairius ginklus. Žaidimas veikia žiūrėk kur šaudai principu – kur nukreipsite savo žvilgsnį, ten ir bus šaunama. Tai gana patogus valdymo būdas, kadangi telefonai neturi valdymo pultelių.

„Zombie Shootet VR“ pradžioje jums leis pasirinkti norimą ginklą ir tada būsite numestas į tamsų niūrų tunelį, kuriame jūsų lauks nesulauks pikta zombių armija. Žaidimas yra pilnai „360″ – galėsite žiūrėti ir dairytis į visas puses. Nors žinoma tikslingiausia būtų žiūrėti į zombius.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį atsisiųsti galite ČIA

 

VR Street Jump

VR gatvės perėjimo žaidimas

Šis žaidimas leis jums įvertinti savo galimybes stresinėse situacijose. Turėsite saugiai pereiti į kitą gatvės pusę, tad gerai dairykitės į šalis. Nors „VR Street Jump“ tikrai negali pasigirti gera grafika, kuri primena „Minecraft“, viską atperka smagumas.

Žaidimas suderinamas su tokiais įrenginiais kaip „Google Cardboard“, „Merge VR“ bei ANTVR, o į priekį judama spaudžiant ant akinių esantį mygtuką. Žinoma, jums reikės dairytis ir į šalis, nes veiksmas čia išties intensyvus. Kelyje rasite ne tik tradicinių transporto priemonių kaip automobilis ar autobusas – nenustebkite, jei kelią kirs traukinys. Ar pavyks pasiekti kitą kelio pusę ar tai padarys tik pusė kūno?

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį atsisiųsti galite ČIA

 

Sisters

Virtualios Realybės siaubo žaidimas

Jeigu po beprotiškų atrakcionų, zombių žudynių bei nesaugaus eismo pamokėlių vis dar likote gyvas, laikas pasinerti į siaubo pasaulį – tą jums padės padaryti „Sisters“. Žaidimas jus nukels į tradicinę tokiam žanrui vietą – seną apleistą namą, pačioje audros įkarštyje. Lyg to būtų maža, jums vis vaidensis kraupi mergaitė.

„Sisters“ jums pasiūlys 360 laipsnių apžvalgos kampą ir kraupų garso takelį. Tikrai nebloga grafika ir valdymas galvos sukiojimu kartais leis jums suabejoti, ar jūs žaidžiate, ar tikrai patiriate šią baisią istoriją.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį atsisiųsti galite ČIA

 

End Space VR

End Space VR žaidimas

„End Space VR“ nustebino daugelį – žaidimas pasižymi itin intensyviu veiksmu bei futuristine atmosfera. Tačiau jo arkliukas yra grafika – bijome sumeluoti, bet turbūt nematėme geresnio žaidimo grafikos prasme ant telefonų, nei šis. 1080p HD leidžia mums pasijusti lyg tikrame kosmose.

Žaidime įsikūnijate į erdvėlaivio pilotą, kuris blasteriu privalo sunaikinti savo priešininkus. Kaip ir priklauso VR – „End Space“ leidžia dairytis 360 laipsnių kampu, stebint įvairias planetas, asteroidus bei kitus kosminius kūnus. Dar kartą pasikartosime – grafika šiame žaidime tikrai pritrenkianti, o viską papildo puikus garso takelis. „End Space“ valdymas yra standartinis mobiliųjų VR žaidimams – galva judina taškelį, kurį uždėjus ant priešininko, pradedama šaudyti. Paprasta, bet efektyvu.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį atsisiųsti galite ČIA

 

VR XRacer

VR Xracer žaidimas

Tai beprotiškas lenktynių žaidimas, kuris pasiūlys jums neįtikėtiną tempą ir įtampą, skrendant virš miesto labai greitu lėktuvėliu. Tai itin lengvai perprantamas žaidimas, kurį lengva valdyti – tereikia į šalis judinti galvą, vengiant kliūčių ir stengiantis praskrieti pro spalvotus žiedus, duodančius daugiau taškų.

„XRacer“ patikrins, kaip ilgai jūs galite sutelkti dėmesį beprotiško greičio skriejime, kai už kiekvieno metro tyko pavojai. Kuo toliau jūs nuskrendate, tuo sunkiau būna tai daryti, kadangi žaidimo greitis vis labiau kyla.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį atsisiųsti galite ČIA

 

Romans From Mars 360

Romans From Mars žaidimas

Tai kūrinys, turintis vieną keisčiausių pavadinimų, tačiau yra bene geriausias tvirtovės gynimo žaidimas. Juk vien nuo jūsų šaudymo įgūdžių priklausys tai, ar žemė nebus užgrobta marsiečių. O šie žalieji padarėliai eis didžiuliais gūsiais, tad tikrai turėsite darbelio.

Tai tikrai labai smagus ir intensyvus žaidimas, kuriame kaip ir priklauso, galėsite dairytis į įvairias puses, nors abejojame, ar tam turėsite laiko. Perėjus lygį gausite aukso, kurį galima panaudoti tobulindami ginklą – strėlių skriejimo greitį, tikslumą ar žalą. Ar ryšitės imtis žemės gelbėjimo?

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį atsisiųsti galite ČIA

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *