Visų pirma, kas tai per dalykas realaus pasaulio AR programėlė? Juk pati AR skaitosi kaip papildyta realybė. Viską geriausiai paaiškintų Pokemon Go – anksčiau velniškai populiariu buvęs žaidimas. Jame reikėdavo vaikščioti po realų pasaulį ir rinkti virtualius pokemonus. Štai apie ką ir kalbėsime šiame straipsnyje!

Gatwick oro uosto AR programėlė

Geriausios Papildytos realybės programėlės

Oro uostai yra gana gąsdinanti patirtis, ypač tiems, kurie turi mažai skraidymo patirties. Daugybė vartų, daugybė žmonių ir baimė pavėluoti į savo skrydį ar nueiti ne ten.

Ir net sunku apsakyti, kokia naudinga tokiu atveju gali būti papildytos realybės programėlė. Ji lyg mašinos navigacija gali jums telefono ekrane labai tiksliai parodyti kelią, kuriuo turite žengti, norėdami patekti į savo lėktuvą. Būtent tokią sistemą įrengė didžiulis Londono Gatwick oro uostas.

Measured by Lowe’s

Tai 2016 metais pasirodžiusi programėlė, kuri Lowe namų apyvokos daiktų parduotuvės klientams leido programėlės pagalba matuoti įvairias savo kambario vietas ir žiūrėti, ar ten tilptų vienas ar kitas dalykas.

Programėlė buvo greitai pastebėta ir pamėgta – juk dar niekada matuoti nebuvo taip paprasta ir įdomu.

IKEA Place

Tai bene garsiausia papildytos realybės programėlė pasaulyje (jeigu pokemonai nesiskaito). Iš tiesų IKEA pristatė fantastišką AR programėlę, kurios pagalba galima lengvai pasimatuoti, ar parduotuvės siūlomi baldai tiktų jūsų namuose. Per telefono ekraną matysite realų baldų dydį, taigi turėsite informacijos ne tik apie suderinamumą, tačiau ir žinosite, ar tai tilps vienoje ar kitoje vietoje.

Sephora Visual Artist

Kosmetikos gigantė Sephora pristatė tai, ką dažnai matome Messenger ar Snapchat programėlėse – filtrus. Tiesa, čia filtrai skirti ne pajuokavimui – tai įrankis, leidžiantis išsirinkti labiausiai tinkančias kosmetikos priemones.

AR programėlės pagalba bus galima išbandyti tūkstančius akių šešėlių, lūpdažių, pudrų bei kitų įdomių dalykėlių. Papildoma programėlė naudinga visiems – vartotojai gali išsirinkti prekes, neišėję iš namų, o pati kosmetikos gigantė tikina, jog programėlė smarkiai pakėlė pardavimus.

Watchbox laikrodžio pasimatavimo programėlė

Nuo šiol bus galima pasimatuoti ir tai, kaip atrodytų prabangus laikrodis ant jūsų riešo. Tai gali sutaupyti krūvą pinigų, nes tikrai geras laikrodis kartais kainuoja kaip apynaujis automobilis, tad klaidos padaryti nenorėtumėte.

Tokią naujovę savo klientams suteikė interneto platforma „WatchBox“, leidžianti pirkti, parduoti bei mainyti laikrodžius. Kompanija pastebėjo, jog daugiausiai prabangių laikrodžių gražinama todėl, jog žmonės tikisi kitokio rezultato – produktai nuotraukose atrodo prasčiau nei tikrovėje. Ir čia pasirodo AR.

InkHunter tatuiruočių pasimatavimas

Ši programėlė veikia labai panašiu principu kaip ir laikrodžiai. Ant rankos turėsite nusipiešti šypsenėlę ir papildytos realybės pagalba vietoj jos išvysti daugybę tatuiruočių.

Viskas, kas jums liks padaryti – išsirinkti tinkamą. Rasite daugybę tatuiruočių, kurias galėsite bandytis ant įvairių kūno vietų bei įvairiais dydžiais. Jeigu galvojate apie tokį aksesuarą, programėlė gali tapti tikra išgelbėtoja.

Lego AR Studio

Į papildytos realybės traukinį įšoko ir kaladėlių gaminimo gigantė LEGO, leidžianti tikras kaladėles sumaišyti su virtualiomis ir dovanų gauti fantastiškas patirtis. Matomus klipukus galima įsirašyti ir išsaugoti. Tai tikrai standartinius LEGO žaidimus praturtinanti programa.

Horizon Explorer

Tai taip pat matavimo programa, tačiau skirta daug labiau nutolusiems objektams. Jos pagalba galite pamatyti, per kiek kilometrų nuo jūsų nutolęs namas, bokštas ar kitas objektas.

Programėlę galima suderinti ir su sportu – tarkime norite nubėgti iki tolumoje matomo pastato ir galite pasimatuoti, akip toli tai yra.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *