Ghost Giant virtualios realybės žaidimas

ghost giant zaidimas

Ghost Giant – tai dar šiais metais turėsiantis pasirodyti žaidimas, kuriame įsikūnysite į milžinišką dvasią, padėsiančią mažyliui Luisui bei visam Sancourt miesteliui. Kūrinys bus išleistas tik Playstation VR platformoje, todėl PSVR savininkai jau dabar gali džiūgauti.

Iš pirmo žvilgsni fantastiškai įdomų žaidimą kuria Švedijos kompanija Zoink, kuri dar nėra labai žinoma VR pasaulyje. Ghost Giant viską valdysite milžiniškomis rankomis – galėsite rauti medžius, kilnoti ir nuleidinėti įvairius objektus ar net sukioti ir atidarinėti pastatus. Jausitės lyg milžinas patekęs į miestą!

„Savo kelionės metu, padėsite Luisui įvairiuose iššūkiuose – kai kurie jų iš pirmo žvilgsnio atrodys tiesiog neįmanomi. Nors jums dažnai teks kiloti įvairius objektus, pagrindinė jūsų funkcija bus susijusi ne su fizine galia. Tai tiesiog pagalbos rankos ištiesimas savo draugui ir iš to išplaukiančios geros emocijos“, – rašoma oficialiame pranešime.

Scenarijų rašė garsi rašytoja

Įdomu tai, jog kuriant žaidimą buvo bendradarbiaujama su visame pasaulyje garsia švedų rašytoja Sara Bergmark, kuri prisidėjo ir prie dialogų ir prie istorijos. Menininkės ranka žaidime išties jausis.

Kol kas neaiški žaidimo išleidimo data, tačiau neabejojame, jog daugelis PSVR turėtojų tirta iš nekantrumo ir laukia daugiau naujienų.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *