Go Guess žaidimas
Go Guess žaidimas
Steampowered.com nuotrauka

Smagu, kai nemokamai virtualios realybės pasaulyje galima ne tik pažaisti, bet tuo pačiu ir praplėsti savo žinias. Būtent tai mums siūlo „Oblix“ kūrėjų produktas „Go Guess“, kuris naudodamas „Gooogle“ užfiksuotais 360 laipsnių vaizdais jus nukelia į įvairias pasaulio vietas ir turite įvardinti, kur ta šalis ar miestas randasi. Įdomu tai, jog yra ir keleto žaidėjų galimybę, tas galėsite pasivaržyti žiniomis su draugu ar giminaičiu.

Pramoga labai primena 2013 metais ant kompiuterių pasirodžiusį „GeoGuesser“. Būsite numestas į plyną lauką ar saulėtą paplūdimį ir turėsite ieškoti bent jau menkutės užuominos, kur randatės. Galbūt tai išduos garsi kalva, ežeras ar kitas objektas.

Go Guess žaidimo nuotrauka
Steampowered.com nuotrauka

 

„Google“ draudžia kūrėjams imti pinigus

Žaidime gausite daugybę taškų, kuriuos reikės atspėti ir bet kada galėsite grįžti prie to, kuriame niekaip nesugalvojate, kas tai galėtų būti. Vos tik nuspręsite, jog žinote, kur esate, tą tašką reikės pažymėti gaublyje. Kuo tiksliau tai padarysite, tuo daugiau taškų gausite.

„Google“ praėjusių metų pabaigoje suteikė kūrėjams galimybę gauti jų 360 laipsnių VIDEO medžiagą, tačiau buvo viena sąlyga – ne komercinis projektas. Todėl ir „Go Guess“ nėra apmokestintas, kuo mes tikriausiai nesiskųsime.

Programa dirba ant visų pagrindinių platformų – HTC, „Oculus“ bei „Windows Mixed Reallity“.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *