HoloLens AR akiniai

hololens papildyta realybe

Kartu su neseniai pasirodžiusiu „Windows 10″ operacinės sistemos atnaujinimu pasirodė ir keletas naujienų, susijusių su šios kompanijos mišriosios realybės akiniais bei garsiaisiais „HoloLens“ papildytos realybės akiniais.

„Microsoft“ technikos direktorius Alexas Kipmanas naujame vaizdo įraše papasakojo, kaip operacinės sistemos atnaujinimas atsilieps naujoms technologijoms, kokių funkcijų ras vartotojai.

HoloLens AR akiniai

Visų pirma, nuo šiol „HoloLens“ galės naudoti daugiau nei vienas žmogus, kadangi bus galimybė susikurti kelias paskyras, esant poreikiui, joms uždėti slaptažodžius. Turint omenyje šių akinių kainą, galimybė jais dalintis turėtų labai patikti verslui. Taip pat „HoloLens“ pradėjo naudoti „Media Transport Protocol“, taigi dabar bus labai lengva tiek įkelti tiek iškelti failus iš AR akinių – tiesiog reikės prijungti kabelį.

Papildytos realybės akinių turėtojams taip pat pristatyta objektų keitimo funkcija. Nuo šiol bus galima lengvai padidinti ar sumažinti langus, pritaikyti juos savo poreikiams.

HoloLens papildyta realybė

Vaizdo įrašė taip pat matome vietą, kurioje iš ekrano labai lengvai perkeliamas 3D objektas. Tai itin pravarti funkcija programėlių kūrėjams. Įsivaizduokite internetinę elektroninę parduotuvę. Randate jums patinkančią prekę, pasiimate jos 3D modelį ir apžiūrite iš visų pusių. Taip apsipirkti būtų ne tik smagiau, tačiau ir saugiau, galėtumėte geriau suprasti, ką perkate.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *