HTC Vive Focus akiniai

HTC Vive Focus akiniai

Kinijoje jau pardavinėjami „HTC Focus“ virtualūs akiniai, kurų veikimui nereikia papildomų įrenginių, vis drąsiau beldžiasi į Europos rinką. Programėlių ir žaidimų kūrėjai jau gavo gaminį ir gali mėginti ant jo savo kūrinius.

Būtent iš kūrėjų ir galima suprasti, kiek kainuos šie akiniai. Skelbiama, jog iki birželio 4 dienos jiems taikoma 200 eurų nuolaida, taigi kūrėjai „HTC Focus“ galės įsigyti už 464 eurus. Iš to galima daryti prielaidą, jog paprastiems vartotojams akiniai kainuos apie 664 eurus.

HTC Focus kaina
Vrodo.com nuotrauka

Tai ne itin patiko VR bendruomenei, kadangi už tokią kainą galima nusipirkti „Oculus Rift“. Tiesa, pastariesiems reikėtų ir galingo kompiuterio, bet būtų galima žaisti išties gerus žaidimus. Tuo tarpu „VIVE Focus“ programėlių pasirinkimas bus ribotas, kadangi jie kuria savo sistemą ir kūrėjams reikia taikytis prie VIVE, o ne atvirkščiai.

Tris kartus brangesni nei „Oculus Go“

Tiesa, HTC oficialiai dar nepaskelbė, kiek „HTC Focus“ kainuos žmonėms, tačiau tikrai neverta tikėtis, jog akinius pirksime pigiau nei kūrėjai, kaip bebūtų, jų charakteristika liks ta pati.

Žinoma, „HTC Vive“ turi savų argumentų – šie akiniai turės 6DOF technologiją ir geriausią ekraną šiame segmente. Ir nepaisant to, kaina nežmoniškai didelė – už ją galima įsigyti tris „Oculus Go“ komplektus!

Beje, panašu, jog europiečiai bus šiek tiek nuskriausti, nes Kinijoje šis gaminys kainuoja tik apie 530 eurų.

Tam, jog geriau suprastumėte savaime veikiančių akinių segmentą, paskaitykite mūsų straipsnį – Standalone akinių palyginimas

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *