Mergina su HTC Vive Pro

Mergina su HTC Vive Pro

Jeigu nusipirkote naujausią ir prabangiausią HTC gaminį – „Vive Pro“ Virtualios Realybės akinius, gali būti, jog likote labai nusivylęs garso kokybe, jau įmontuotose ausinėse. Tai dažnai pasitaikanti naujų akinių bėda, kuri turėtų išnykti.

VIVE praneša, jog išleido programinės įrangos atnaujinimą, kuris turėtų sutvarkyti nuviliančią garso kokybę nepatenkintiems vartotojams. Taip pat skelbiama, jog HTC mėgina išspręsti bėdas ir su nesuderinamu ekrano ryškumu, pasitaikančiu „Vive“ ir „Vive Pro“ naudotojams.

Problema sprendžiama todėl, jog pastarosiomis dienomis daugybė akinių vartotojų pradėjo skųstis, jog nesutampa ryškumas vienoje ir kitoje „akyje“. Tai ypač juntama visiškai juodose scenose – tuomet aiškiai matoma, jog viena akies pusė yra labiau pilka nei juoda ir toks nesutapimas sukelia diskomfortą.

Turite bėdų – rašykite tiesiai į pagalbos centrą

Nors „Vive“ ir sprendžia problemas, tačiau gamintojai siūlo vartotojams, susiduriantiems su šiomis bėdomis rašyti tiesiai į vive_care@vive.com, kur bus greičiau ir tinkamiau išspręsti visi nesusipratimai.

O kalbant apie „Pro“ versijos garso bėdas – jos lydėjo akinius nuo pat jų išleidimo ir dažnai sumažindavo taškus įvairiuose įrangos reitinguose. Ką gi, panašu, jog HTC pagaliau sureagavo.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *