Vive adapteris

HTC Vive Wireless adapteris

Daugelį žmonių nuo virtualios realybės atbaido paprasčiausias nepatogumas – užmaukšlinamas šalmas, ant kurio yra krūva laidų, kurie galiausiai pradeda pintis po kojomis, kuomet žaidžiate. Būtų idealu, jeigu virtualios realybės šalmas neturėtų nei vieno laido, tiesa? Ką gi, tai jau netrukus bus įmanoma.

HTC Vive oficialiai paskelbė, jog spalio 24 dieną bus galima įsigyti specialų Wireless adapterį, kurio dėka virtualios realybės akinius galėsite dėvėti be jokių laidų!

Tiesa, tai nėra technikos stebuklas – tokią sistemą jau kurį laiką siūlo ir TPCast firma. Tiesiog pirmą kartą Wireless adapterį sukūrė pati virtualių akinių gamintoja. Vartotojus turėtų pradžiuginti ir kaina, siekianti apie 300 eurų – TPCast atsieitų brangiau.

Vive adapteris veikia tokiu principu – specialus blokelis uždedamas ant HTC Vive arba Vive Pro virtualių akinių, o siųstuvas montuojamas kompiuteryje, į PCI-E lizdą. Tai tikrai nesužavės nešiojamų kompiuterių savininkų, kadangi jie šio adapterio naudoti negalės.

Vive adapteris

Adapterį užsisakyti iš anksto bus galima jau nuo rugsėjo 5 dienos, o tai padarę nemokamai gausite ir dar vieną naudingą dalyką – Viveport mėnesio prenumeratą.

Daugeliui gali kilti klausimas, ar Wireless technologija pajėgi perkelti tokį didžiulį kiekį duomenų? Ar vaizdas nestringa? Bent jau įrenginį išbandę ekspertai teigia, jog ne. Reikia turėti omenyje, jog adapteris naudoja 60GHz WiGi technologiją, taigi gali palaikyti milžinišką duomenų perdavimo spartą.

Beje, šiek tiek nusivylę jausis ir Vive Pro turėtojai, kurie vien už virtualius akinius suploję nemažą sumą, turės pirkti Wireless adapterį ir tai dar bus ne viskas. Šios versijos savininkai turės pirkti dar vieną specialią jungtį, kuri atsieis apie 60 eurų. Tai gana stebina, nes buvo manyta, jog Vive šiuo įrenginiu būtent ir derinsis prie prabangesnių savo akinių.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *