Hulu Virtualios realybės pramoga

hulu virtuali realybe

Visame pasaulyje žinoma video medžiagos platforma Hulu išleido specialiai virtualiai realybei skirtą programėlę, kurios pagalba pasijusite lyg būdami filme ar seriale. Ši įdomi patirtis vadinasi Door No. 1.

Verta paminėti, jog šiam žaidimui scenarijų rašė Nora Kirkpatrick, prisidėjusi prie tokių šedevrų kaip „The Office“ ar „Greeks“. Subtilaus humoro netrūks ir šiame kūrinyje. Juo naudotis galės Oculus Go, Gear VR, PSVR, Google Daydream bei Oculus Rift virtualių akinių savininkai.

Door No. 1 viską matysite iš pirmojo asmens perspektyvos – lyg filme, tačiau jame dalyvausite patys. Įdomiausia, jog ne tik bukai sėdėsite ir žiūrėsite į vaizdus – nuo jūsų pasirinkimų priklausys tolimesni pramogos scenarijai.

Galėsite papešti žolytės su Snoop Dog

Pasak Hulu, šiame kūrinyje įsikūnysite į ramų, tylų vaikinuką Alexą, kuris po dešimties metų vėl susitiks su klasiokais.  Ar užkalbinsite TĄ mokyklos laikų gražuolę? Ar vis tik liksite su savo bičiuliu? Sutiksite pašokti su praeityje keistuole buvusia mergina, ar vietoj to nueisite parūkyti žolytės su sargu?

Jūsų pasirinkimai gali lemti pačias netikėčiausias pabaigas. Tarkime, pabaigoje galite užtikti save rūkant žolytę su tikrų tikriausiu Snoop Dog, arba keliaudami į kosmosą ieškoti nuotykių tiesiog žūsite. Tai tikrai labai smagi pramoga, konferencijoje nustebinusi daugelį VR mėgėjų.

Door No. 1 didžiausia įžimybė bus Snoop Dog, tačiau netrūks ir kitų garsių veidų. Akis į akį galėsite susitikti su Steve Little, Ravi Petel, Missi Pyle, Sarah Baker ir dar daugybę kitų aktorių.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *