Jedi Challenges rinkinys

Jedi Challenges rinkinys

Dar praėjusiais metais Lenovo išleido specialius papildytos realybės akinius bei programėlę – Star Wars: Jedi Challenges. Išmanus prietaisas buvo sutiktas gana entuziastingai, tačiau filmo fanai pasigedo veiksmo „tamsiojoje pusėje“ – daugelis norėjo valdyti ne tik gerietį, bet ir tokį šunsnukį kaip Kylo Ren.

Paskutinio atnaujinimo dėka tai taps įmanoma – bus galima įsikūnyti būtent į Ren kailį bei dalyvauti tarpgalaktiniuose erdvėlaivių mūšiuose. Tai tikrai džiugina, nes tai ne pirmasis Lenovo atnaujinimas AR technikos turėtojams.

Kalbant apie paskutinį atnaujinimą, būdami tamsiosios pusės lyderiu galėsite kautis prieš garsiąją Rey arba kai kurių jaunesnių žiūrovų jau pamirštą Joda. Tuo tarpu realaus laiko strategijos žaidime perimsite Imperijos arba Pasipriešinimo erdvėlaivių flotilę ir mėginsite atnešti jai pergalę.

Tiems, kurių atnaujinimas visiškai nepamalonina, Lenovo siūlo ir papildomą velykinį kiaušinį – kaip tikrą atrodantį Kylo Ren šviesos kardą. Tiesa, šis malonumas atsieis mažiausiai 100 JAV dolerių.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *