Jupiter and Mars PSVR žaidimas

jupiter and mars zaidimas

Ne ne, nepradėsite lyg Stano dainuoti „Sukasi debesys“. Šioje ant „Playstation“ konsolės pasirodysiančioje pramogoje įsikūnysite į vandenynuose ir jūrose gyvenantį gražuolį gyvūną.

Žaidimas vadinsis „Jupiter&Mars“. Bandomoji jo versija buvo parodyta dar praėjusių metų pabaigoje, o dabar galime pamatyti dar aiškesnius kūrinio vaizdus, kadangi gamintojai pateikė daugiau nuotraukų bei vaizdo įrašą.

Virtualios realybės pramogą gamina „Tigerton“ kompanija – tai pirmasis jos bandymas įsibrauti į VR rinką. Vis tik patirties neturinti komanda žada pristatyti tikrai įdomią pramogą.

Žaidime įsikūnysite į delfiną vardu Jupiteris ir kartu su draugužiu Marsu tyrinėsite penkias skirtingas vietas, tarp kurių bus povandeninis miestas bei tropinės salos. Kaip galima matyti iš parodytos vaizdo medžiagos, kūrėjai sukūrė didelį ir labai gražų pasaulį.

Jupiter and Mars PSVR žaidimas

 

Bus pristatytos ir vandenynų problemos

„Tigerton“ paskelbė, jog suraitė parašą po bendradarbiavimo sutartimi su „The Ocean Foundation“ kompanija, įsikūrusia JAV sostinėje, Vašingtone.  Bendras tikslas – parodyti vandenynuose nykstančių rūšių problemos mąstą.

„Tikimės, jog bendradarbiaudami su tokiomis kompanijomis kaip „The Ocean Foundation“, galėsime praturinti savo žaidimą moksliniu turiniu, kuris bus įdomus žmonėms ir juos supažindins su egzistuojančiomis problemomis. Virtuali realybė yra labai populiari ir jos naudotojų skaičius vis auga, todėl tai puiki terpė ne tik pramogauti, tačiau ir pamatyti, kas dedasi pasaulyje“, – apie partnerystę pasakojo „Tigerton“ direktorius James Mielke.

Virtualios realybės vandenynas

„Jupiter&Mars“ versija praėjusią savaitę jau buvo demonstruojama Japonijoje, „BitSummit“ renginyje. Konkreti išleidimo data kol kas nėra žinoma, aišku tik tiek, jog tai įvyks vasarą, o  žaidimu galės mėgautis tik „Playstation“ turėtojai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *