Kalneliai virtualioje realybėje

Kalneliai virtualioje realybėje

Lėkimas amerikietiškai kalneliais – tai beprotiškai smagi pramoga, traukianti viso pasaulio gyventojus jau ne vieną dešimtmetį. Į specialius parkus mielai traukia ne tik vaikai, tačiau ir suaugę.

2016 metais atlikti tyrimai parodė, jog artimiausioje ateityje niekas iš esmės nepasikeis – šie atrakcionai ir toliau masins minias žmonių, norinčių patirti pramogą, apjungiančią didelį greitį ir aukštį.

Iki šiol lėkimas kalneliais būdavo daugiau mažiau vienodas, skirdavosi tik reljefas ir pačios trasos. Tačiau pastaruoju metu viskas ėmė keistis – vis daugiau kalnelių parkų apjungiami su virtualia realybe. Taip sumaišoma realybė ir skaitmeninis pasaulis. Lekiate užsimaukšlinę šalmą ir matote kosmosą arba vandenį. Tai neįtikėtina patirtis!

Stebėtina tai, jog pirmieji tokią pramogą pasiūlė ne kinai ir ne amerikiečiai. 2015 metais pirmasis VR amerikietiškų kalnelių parkas duris atvėrė Vokietijoje. Tai nebuvo specialiai tam statytas pastatas – tiesiog VR technologija buvo įdiegta tuometinėse trasose.

Svarbiausias klausimas lieka toks – ar šis ir panašūs parkai yra tik vienkartinis dalykas, ar tendencingas? Ar ateityje praktiškai visi amerikietiško kalneliai bus apginkluoti virtualiais akiniais?

Kol kas negalima drąsiai teigti, jog taip, tačiau tam tikri požymiai matosi. Jau šiuo metu net 30 procentų Europoje registruotų kalnelių gamintojų bent vienoje trasoje įdiegė ir VR mechanizmą. Tai velniškai didelis skaičius, gana neblogai parodantis vyraujančias tendencijas.

Beje, buvo apžvelgiami tik tie gamintojai, kurie daro metalines amerikietiškų kalnelių konstrukcijas. Rezultatus išvysite apačioje esančioje lentutėje.

Kalneliai virtualioje realybėje

Virtualios realybės ir amerikietiškų kalnelių susijungimas naudingas visiems. Tai skatina šiuolaikinius vaikus atvykti į atrakcionus, nes jie žino, jog ten ras ne tik jau atsibodusius traukinukus, tačiau ir šiuolaikines technologijas. Tuo tarpu vyresni žmonės atvirkščiai – galbūt pirmą kartą patirs VR teikiamus malonumus ir galimai užsikabins. 

 

Komentuok su Facebook

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *