Karališkoji Didžiosios Britanijos šeima

karalisku vestuviu programele

Liko vos kelios dienos iki didžiausio šio vasaros renginio. Ne, kalbame ne apie 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą. Daugybė žmonių sulaikę kvapą laukia karališkų vestuvių, kuriose sudalyvaus princas Haris bei aktorė Meghan Markle. Renginio bus dar įdomiau laukti, atsisiuntus papildytos realybės programėlę, kurią sukūrė ABC naujienų tarnyba, bendradarbiaudama su „Trigger“ kompanija.

Karalisku vestuviu papildytos realybes programėlė

Deja, tačiau taip papramogauti galės tik „Apple“ naudotojai, kurie atsisiųs ABC iOS programėlę. Joje bus funkcija, leidžianti jums virtualiai nusifotografuoti su garsiuoju Didžiosios Britanijos sargybiniu arba prie prabangios karietos, taigi galėsite apgauti savo draugus, jog dalyvavote karališkose vestuvėse.

„Norėjome, jog žmonės bent jau virtualiai sudalyvautų karališkų vestuvių pramogoje. Neabejotinai visi gavome kvietimą į renginį, tačiau daugelio žmonių, tarp jų ir mano, kvietimai kažkur pasimetė“, – juokavo „Trigger““ kūrybos direktorius Jasonas Yimas.

„Papildyta realybė yra bene vienintelis būdas pajusti tikrą vestuvių dvasią būnant bet kurioje pasaulio vietoje. Visiems smagu pamatyti karališką sargybinį ar garsiąją karietą. Tai naudinga ne tik dėl nuotraukų dalinimosi, taip galima geriau praturtinti savo žinias, labiau suprasti vestuvių atmosferą“, – toliau pasakojo J.Yimas.

Karalisku vestuviu programele

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *