Na, su pavadinimu gal kiek ir perlenkta, bet iš kitos pusės – tai tiesa. Kinų kompanija neseniai įkėlė dar vieną filmuką, kuriame pristatoma „Kat VR“ – platforma skirta virtualios realybės žaidėjams.

Aparatūros tikslas ir veikimo principas labai paprastas – taupyti erdvę. Žaidėjas prisitvirtina prie daug vietos neužimančios pakylos ir gali atlikti visus įmanomus veiksmu – bėgioti, šaudyti, pasilenkti ir t.t. Tam nebereikia viso kambario erdvės.

„Mūsų kuriamas KAT VR mini bus mažesnis už visus konkurentus ir galės tilpti praktiškai į bet kurią vietą, be to aparatūra bus neįtikėtinai lengva“, – sakoma VIDEO, o kas mes būtume, jei prieštarautumėme?

Kat VR atstovai „Reddit“ tinkle ramina, jog ši įranga bus labiau skirta namų vartotojams, o ne kompanijoms, tad kaina neturėtų būti milžiniška. Taip pat skelbiama, jog kompanija jau netrukus dalyvaus „Kickstarter“ ir bandys pritraukti kuo daugiau lėšų.

Taip, tie kurie jau traukėsi piniginę – šiek tiek pakentėkite. Kat VR jau skelbia VIDEO, nuotraukas ir naujienas, tačiau aparatūros kol kas neįsigysite, viskas dar tik tobulinama ir ruošiama.

Kat VR bus suderinama su visais populiariais VR akiniais – „Oculus“, „Vive“ bei PSVR.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *