Knockout league žaidimas

knockaut league zaidimas

Žaidimų pramonė vystosi taip, jog norima sukurti kuo realistiškesnį, puikios grafikos kūrinį. Tačiau kartais labai smagu pažaisti ir ne taip įspūdingai atrodančius, tačiau linksmus ir įtraukiančius arkadinius žaidimus.

Realius žaidimus itin mėgsta sporto pramonė. Krepšininkai ar futbolininkai kasmet tampa panašesni į gyvus analogus. Pro šalį einantis žmogus gali nebesuprasti, ar jūs žaidžiate žaidimą, ar žiūrite televizorių. Tuo tarpu Knockout League pasuko visiškai kitu keliu. Kūrinys jums primins klasikinę arkadą, kurios kovos bus gana paprastos, bet įtraukiančios.

Beje, šis žaidimas yra ir naudingas – kurį laiką pažaidę suprasite, jog esate apsipylęs prakaitu, kadangi teks nuolat judėti. Išsisukinėsite nuo smūgių ir patys boksuositės lyg tikras kovotojas. Labai naudingas yra kūrinio tutorialas, labai aiškiai parodantis, kaip elgtis žaidime.

Knockaut league virtualios realybės žaidimas

Pirmuose lygiuose kovosite su boksininkais žmonėmis ir viskas bus daugiau mažiau aišku. Turėsite tik du tikslus – išsisukti nuo smūgių ir galingai duoti grąžos. Tačiau kuo toliau žaisite, tuo daugiau beprotybės pamatysite.

Žaidimo metu mesite svorį

Jums teks kovoti su piratu ir bijoti jo kardo, bokso ringe pamatysite fokusininką ar net aštuonkojį! Prie visų šių priešininkų reikės išmokti prisitaikyti – taktikos, naudotos su žmonėmis, nebeveiks. Tai suteiks dar daugiau azarto ir noro žaisti.

Kūrinys žaidimų mėgėjams tikrai primins legendinį Punch-Out, tačiau neturės tokių velniškai sudėtingų lygių.

Knockaut League grafika taip pat nėra prasta. Kovotojai sukurti kokybiškai, įdomiai, žaidimą pagyvina įvairios animacijos, skirtingo kovų stiliai. Neturėsite kada nuobodžiauti!

Įdomu tai, jog kiekvienas kovotojas turi savo animuotą biografiją. Ją pažiūrėję geriau susipažinsite su boksininkais, kuriems jau netrukus norėsite karšti kailį.

Knockaut League žaidimas

Knockaut League nėra super ilgas žaidimas, tad pagavę ritmą netgi nusivilsite, jog pramoga baigėsi. Kaip ir beveik visuose produktuose ir čia yra trūkumų. Tarkime kartais visai nesvarbu, į kurią vietą pataikote priešininkams, kas prasilenkia su logika.

Kai pereisite visus lygius, žaidimą vis tiek galėsite kartas nuo karto įsijungti. Jame yra specialus fitneso rėžimas, kuriame intensyvus boksas padės sudeginti ne vieną kaloriją!

Apibendrinant, tai labai geras žaidimas tiems, kurie iš jo nesitiki įspūdingai realistiškos fizikos ir bokso vaizdų. Tai yra smagi arkada, kuri be kita ko, gali sudeginti dalį jūsų riebalų.

Žaidimas „Steam“ platformoje kainuoja 28 eurus. Jį gali žaisti HTC VIVE, HTC VIVE Pro, Oculus Rift bei Windows mišriosios realybės akinių savininkai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *