Kona Playstation žaidimas

Kona VR žaidimas

Po E3 konferencijos kaip iš gausybės rago pasipylė pranešimai, apie būsimus Playstation virtualios realybės žaidimus. Tačiau visi tie kūriniai parodys arba šių metų pabaigoje arba kitais metais. Vis tik viena kregždė PSVR sistemą pasiekė jau dabar – tai Kona VR.

Šiame kūrinyje jūs atsidursite niūriame, ramiame Konos miestelyje, kuris spinduliuos išskirtinę atmosferą. Jūs patys įšoksite į detektyvo Carl Faubert batus ir  tyrinėsite paslaptingą Atamipeko ežero ir netoliese esančių vietovių aplinką. Visas veiksmas vyks 1970 metais. Iš dangaus lėtai kris snaigės, o jūs turėsite išaiškinti mažame miestelyje įvykdytą žmogžudystę.

Kona Playstation žaidimas

Tai vieno asmens rėžimą palaikantis žaidimas, kuriame virtualios realybės pagalba turėsite tyrinėti aplinką, ieškoti įkalčių bei įrodymų. Kona iš pradžių buvo išleistas kaip paprastas Playstation žaidimas, o dabar pritaikytas ir VR mėgėjams.

Kona sukūrė maža kompanija iš Prancūzijos – Parabole. Tai kol kas vienintelis gerai žinomas komandos kūrinys, tačiau tikrai nenuviliantis – žaidime tikrai sukurta įtraukianti istorija, aplinka.

Žaidimas jums atsieis 20 eurų, o jį įsigyti galite čia – Playstation parduotuvė.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *