Labster žaidimas
Labster žaidimas
Youtube.com nuotrauka

Nors virtuali realybė kol kas labiausiai siejama su žaidimais, buvo tik laiko klausimas, kada ši galinga technologija žengs į mokslo pasaulį. Panašu, jog pirmą didelį žingsnį žengė „Google“, suvienijusi jėgas su „Labster“ ir siūlanti nuotolinio mokymosi platformą, kurioje galėsite dirbti labaratorijoje.

Daugelis šių laikų studentų derina mokslą su darbu, todėl ne visuomet spėja nuvykti į paskaitas. Jiems į pagalbą ateina virtualios klasės, filmuota medžiaga. Tačiau jie negali atlikti labaratorinių, eksperimentų ir kitų dalykų, reikalaujančių fizinės veiklos. Ir čia pasirodo virtuali realybė.

Labster programele

„Google“ kuriama platforma bus neįtikėtinai naudinga biologijos ir panašios pakraipos mokslų studentams, kurie galės ne tik mokytis teorijos, tačiau savo žinias išbandyti ir praktiškai, atlikti įvairias dėstytojo paskirtas užduotis.

Profesionalių akinių nereikės

„Google“ ir „Labster“ kuriami kursai bus prieinami „Daydream“ akinių turėtojams, tačiau beveik neabejojama, jog jais galės naudotis ir „Mirage Solo“ savininkai. Būtent akinių pasirinkimas gali tapti sėkmės garantu, kadangi „Daydream“ tikrai nėra labai brangus daiktas, o išmanųjį savo kišenėje turi kiekvienas studentas.

Kol kas galite išbandyti tik biologijos kursą, kurį atsisiųsite ČIA. Tačiau tai tik pirmoji kregždė – ateityje platformoje rasite tokius mokslus kaip genų inžinerija, dizainas, genetika, fotosintezė ir t.t.

Apklausos rodo, jog 2017 metais net 32 procentai studentų dalyvavo bent vienuose kursuose internete. Tai aiškiai pasako, jog studentams patinka, kai bet kada gali pasirinkti darbo laiką ir trukmę. O būtent tai ir siūlo „Google“.

 

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *