Nusileidimas lynu Londone

Virtuali realybė Londonas

Jebel Jais Flight yra ilgiausias nusileidimo lynas pasaulyje. Tačiau juo pasimėgauti galima tik Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kas kaip bepažiūrėsi, yra gana tolokai nuo Europos. Nors ir skamba beprotiškai, netoli Dubajaus esančia pramoga galima pasimėgauti ir Londone.

Visai šalia Londono akies neseniai atsidarė pramoga, vadinama Zip Now London. Tai taip pat nusileidimas lynu, tačiau jums ant galvos uždedami virtualūs akiniai ir akimirksniu nusikeliate į Dubajų bei mėgaujatės Jebel Jais Flight nusileidimu būdami Didžiojoje Britanijoje.

Londone esantis lynas yra 225 metrų ilgio, taigi tai tikrai nėra prastas rezultatas. Skriedami juo galite pasiekti net 50 km/h greitį. Beje, turėsite du pasirinkimus. Pirmasis – kaip jau minėjome, užsidėti VR akinius ir mėgautis Dubajumi. Tačiau reali vietovė taip pat nuostabi, tad galėsite leistis ir be akinių bei stebėti Londono akį bei Parlamento rūmus.

Nusileidimas lynu Londone

Grįžtant prie Jebel Jais Flight – kaip jau minėjome, tai ilgiausia nusileidimo lynu pramoga pasaulyje. Nuvykę ten lynu leistumėtės beveik 3 kilometrus ir vienu metu pasiektumėte 100 mylių per valandą greitį! Londone to paties lygio pramogos nepatirsite, tačiau bent jau menka dalimi pajausite tai, ką jaučia Dubajaus skrajokliai.

Londono nusileidime naudojama ne kažkokia prabangi įranga, o Samsung Gear VR virtualūs akiniai bei speciali programa. Jeigu susiviliojote nusileidimu, derėtų pasakyti, jog tai nėra labai pigu – du nusileidimai jums atsieis 50 svarų.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *