Magic Leap aožvalga

Magic Leap aožvalga

Magic Leap net keletą metų sugebėjo stimuliuoti susidomėjimą susidomėjimą su savo papildytos realybės akiniais, kurie turėjo tapti pirmuoju „paprastam žmogui“ skirtu įrenginiu. Vis tik oficialiai pradėjus prekybą šiais akiniais, labai sunku apie juos rasti gerą atsiliepimą – akivaizdu, jog žmonės yra nusivylę.

Savo nuomonę apie Magic Leap išsakė ir Oculus įkūrėjas Palmer Luckey, kuris pats gavo papildytos realybės įrangą ir ją apžvelgė savo bloge. Vien jau straipsnio pradžia sufleruoja, jog nuomonė nebus labai teigiama, kadangi Magic Leap pavadinamas Tragic Heap.

Vyriškis tiesiai šviesiai dėsto, jog sunkiai įsivaizduoja, jog kas nors galėtų AR akinius naudoti realiame gyvenime, o ir programėlių kūrėjai vargiai ryšis kažką daryti šiam įrenginiui.

P.Luckey pateikė ir keletą teigiamų dalykų. Visų pirma jam patiko dizainas ir pats akinių patogumas – jie nešiojami lyg paprasti akiniai, nevargina nei kaklo, nei veido. Jis taip pat pripažino, jog Magic Leap galėtų turėti pakeičiamą bateriją, bet kita vertus, niekas akinių nenaudos taip ilgai, jog tai būtų reikalinga. Klasikėlė.

Magic Leap apžvalga

Kas yra blogai

Oculus kūrėjui užkliuvo, jog Magic Leap toli gražu nepateikė tokio ekrano, koks buvo žadamas. Akiniai naudoja standartinį AR ekraną ir turi praktiškai tą patį matymo lauką kaip ir HoloLens, nors iš pristatomųjų klipų atrodė, jog viskas bus žymiai žymiai geriau.

Daug reklamuojama buvo ir akies sekimo technologija, tačiau bent jau kol kas nėra kaipo jos patikrinti, kadangi nėra nei vieno žaidimo ir programėlės, realiai naudojančio šį metodą.

„Tai tiesiog dar viena Android versija, su šiek tiek naujų dalykų ant viršaus. Tačiau tai nėra naujiena – tai pasakytina praktiškai apie visas naujas OS“, – LuminOS operacine sistema labai nesidžiaugė P.Luckey.

Magic Leap apžvalga

„Programėlės, kurios šiuo metu siūlomos, yra gana neblogos, tačiau ir ne tokios, kokios buvo reklamuojamos. Pernelyg išpūsti lūkesčiai ir vėliau nusivylę vartotojai apskritai nėra gerai papildytos realybės rinkai. Akiniai kai kuriose vietose pranoksta HoloLens, kai kuriose nusileidžia. Tačiau HoloLens jau tuoj sueis trys metai! Ar tai tikrai naujos kartos produktas? „, – klausė Oculus įkūrėjas.

P.Luckey įkando gamintojams ir dėl kainos, kadangi jo manymu produktas, kuris nori sukelti revoliuciją, negali kainuoti 2300 JAV dolerių. Ir jis žino ką kalba, kadangi pirmieji Oculus virtualūs akiniai kainuodavo viso labo 300 dolerių!

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *