Magic Leap naujienos

Magic Leap naujienos

Net keletą metų tobulinti Magic Leap papildytos realybės akiniai pagaliau pradėti pardavinėti. Vieni pirmųjų juos išbandė įvairūs žiniasklaidos atstovai, kurie liko šiek tiek nusivylę ir iš 2300 dolerių kainuojančios įrangos tikėjosi daugiau.

AR akinius apžvelgė ir The Verge darbuotoja Adi Robertson, kuri nepataikavo gamintojams, o išsakė realią nuomonę. Moters teigimu, Magic Leap mažai kuo skiriasi nuo prieš du metus išleistų HoloLens akinių.

Beje, A.Robertson šioje srityje nėra naujokė – ji jau keletą metų rašo apie papildytą bei virtualią realybę, bei domisi tokiomis technologijomis.

„Jeigu kalbėtumėme apie patogumą – tai turbūt yra geriausi papildytos realybės akiniai rinkoje. Tačiau gamintojai itin daug reklamavo apie ekrano bei matymo lauko kokybę ir to čia nematome. Tiesą sakant, Magic Leap mažai kuo skiriasi nuo prieš du metus išleistų HoloLens, nors tai turėjo tapti antros kartos įrenginiu“, – pasakojo moteris.

Visus labiausiai nuvylęs Magic Leap dalykas yra matymo laukas, kuris siekia tik apie 50 laipsnių ir yra vos vos didesnis nei HoloLens. Tai realiame pasaulyje leidžia matyti tik labai mažą dalį skaitmeninio turinio.  Palyginimui net ir biudžetinio Oculus Go įrenginio matymo laukas yra per pus didesnis.

Magic Leap matymo laukas

Magic Leap net keletą metų erzino technologijos gerbėjus įvairiais klipais ir naujienomis, kuriose buvo pasakojama apie įspūdingą ekraną, kurio technologija buvo vadinama holografine, kino tikroviškumo ir kitokiais epitetais. Tačiau prietaisą išbandžiusi Adi Robertson WOW efekto nepajuto ir apskritai nelabai suprato, kuo ši technologija skiriasi nuo konkurentų.

Pabaigai galima pasakyti tai, jog Magic Leap patys išsikasė sau duobę, suteikdami pernelyg daug vilties. Kita vertus, tai vis dar yra pigesnis ir šiek tiek geresnis nei HoloLens įrenginys.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *