Magic Leap papildytos realybės akiniai

Magic Leap papildytos realybės akiniai

Net keletą metų papildytos realybės akinius kūrusi Magic Leap pagaliau išvydo dienos šviesą. Kūrėjams skirtą versiją jau gali pirkti JAV gyventojai, o prietaiso kaina prasideda nuo 2300 dolerių.

Nors įrenginys buvo kurtas labai ilgą laiką, technologijų mėgėjai niekada neprarado susidomėjimo juo. Magic Leap marketingo skyrius meistriškai manipuliavo gerbėjų jausmais, dažnai pristatydamas vis naujas galimybes ar vaizdo įrašus, sukeliančius WOW efektą. Laukti AR akinių skatino ir jų pritrauktos investicijos – viso beveik 2 milijardai dolerių.

Virtualius akinius galima nusipirkti oficialioje svetainėje. Kol kas jie prieinami ne visiems – prieš perkant reikia įvesti pašto kodą ir pamatysite pranešimą, ar įrenginys gali būti siunčiamas į tą miestą.

O kas gi per velnias tas Magic Leap? Tai papildytos realybės akiniai, kurie dabartinį mus supantį pasaulį turėtų pripildyti virtualaus turinio. Tarkime jūs namuose ar lauke pradėtų vaikščioti dinozauras.

Kompanija taip pat paskelbė iki šiol nežinomus parametrus. Akiniai galės be įkrovimo veikti iki 3 valandų, turės 8GB RAM bei 128GB vietos. Vis tik stebina tai, jog neatskleisti įdomiausi duomenys – rezoliucija bei matymo laukas.

Specifikacijos

Procesorius
NVIDIA® Parker SOC; 2 Denver 2.0 64-bit cores + 4 ARM Cortex A57 64-bit cores

Vaizdo plokštė
NVIDIA Pascal™, 256 CUDA cores; Graphic APIs: OpenGL 4.5, Vulkan, OpenGL ES 3.3+

RAM
8GB

Talpa
128 GB

Jungtys
Bluetooth 4.2, WiFi 802.11ac/b/g/n, USB-C

Taip pat skelbiama, jog AR akinius laisvai galės dėvėti ir tie, kurie nešioja paprastus akinius.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *