Magic Leap programa

Magic Leap programėlės

Šiandien oficialiai prasidėjo Magic Leap užsakymai, kurie labiau skirti programėlių ir žaidimų kūrėjams. Tačiau jie negaus visiškai plikų akinių ir patys galės išbandyti keletą papildytos realybės įrenginio funkcijų.

Kūrėjai iš karto po prekybos starto paskelbimo išplatino ir penkių programėlių sąrašą, kurias bus galima išbandyt vos tik gausite virš 2000 JAV dolerių kainuojančius akinius.

Tonandi

Ši Magic Leap patirtis buvo sukurta bendradarbiaujant su muzikos grupe Sigur Ros, kurių talentas buvo perkeltas į papildytą realybę. Visa tai išsivystė į Tonandi – muziką, garsus ir vaizdus sujungiančią programėlę, leidžiančią tiesiog atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką.

Project Create

Įženkite į magišką pasaulį, kupiną spalvų, išskirtinių charakterių, meno bei veiksmo. Kadangi Magic Leap mato ir realų pasaulį, jis akimirksniu prisipildys skaitmeninio turinio. Keliais rankų judesiais visą savo kambarį paversite gyvu organizmu, pilnu spalvų ir džiaugsmo.

Dr. Gordbort’s Invaders

Invaders Magic Leap žaidimas

Pikti robotai iš Robotų planetos, pasirinko būtent jūsų kambarį kaip žemės užkariavimo pradinį tašką, tad nedelsiant ims gręžti skyles lubose bei grindyse. Neprivalėsite to ramiai stebėti – galėsite imti spindulinį ginklą ir ištaškyti užpuolikus į mažytes daleles. Esame tikri, jog tikrai neturėjote tokio nuotykio, kai naikinate priešus ginklu, o nuo jų išpuolio galite pasislėpti už sofos ar kėdės.

Cast & Avatar Chat

Magic Leap programa

Tai pirmoji ir kol kas vienintelė Magic Leap platforma, skirta bendravimui. Galima sakyti, jog tai šiek tiek paturbintas Facebook socialinis tinklas. Įdomu tai, jog pašnekovas bus tarytum tame pačiame kambaryje ir matys tai, ką ir jūs.

Helio

Magic Leap Helio programėlė

Helio, tai programėlė, kurią kol kas sunku net suvokti. Jos pagalba bus galima 3D objektus iš internetinių svetainių perkelti į realybę, taip visiškai pakeičiant iki šiol buvusią naršymo internete patirtį.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *