Mercedes papildytos realybės programėlė
Mercedes papildytos realybės programėlė
MotorAuthority.com nuotrauka

Nusipirkę naujausią „Mercedes-Benz“ modelį dar gausite popierinį žinyną, tačiau kartu jums bus suteikta prieiga ir prie papildytos realybės (AR) programėlės, kurios pagalba viską sužinoti taps daug paprasčiau.

Būkime atviri – ar daug mūsų skaitytojų skaito automobilių žinynus? Tikriausiai tokių žmonių yra tik vienetai – nusipirkus mašiną, šie popieriai saugiai atsigula namuose ar automobilio daiktinėje. Žinoma, mes nesakome, jog tai gerai. Žinynuose yra daugybė naudingos informacijos, kaip tinkamai prižiūrėti mašiną. Tiesiog tą informaciją skaityti yra labai nuobodu.

„Mercedes-Benz“ nusprendė, jog pirkėjai turėtų džiaugtis kiekviena naujo gaminio detale, net ir ta, kuri iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nuobodi. O kaip sudominti šiuolaikinį žmogų, jei ne naujausiomis technologijomis? Taip pasaulį išvydo „Ask Mercedes“ papildytos realybės programėlė.

https://www.youtube.com/watch?v=YKSYWrXsLyE

Programėlė tikrai neveiks ant jūsų dešimties metų senumo automobilio. Ji skirta naujiems, 2018 metų E bei S klasės prabangioms mašinoms. Jeigu kaip tik tokią turite, jums reikia eiti į „iOS“ parduotuvę ir atsisiųsti „Ask Mercedes“ pagalbininką.

Atsisiuntę ją atidarykite ir paspauskite „Explore My Features“. Įsijungs kamera, kurią galėsite nukreipti į įvairias automobilio vietas, o AR technologija pateiks jums aprašymus, VIDEO, naudojimo būdus ir kitą informaciją.

Mercedes papildyta realybe

Programėlė labai supaprastins visą procesą. Įsėdus į naują automobilį dažnai neaišku, ką reiškia vienas ar kitas mygtukas. Skaityti žinyną ir ten ieškoti informacijos užimtų daug laiko. O programėlės pagalba užtenka nukreipti telefoną į reikiamą vietą.

Galėsite pasikalbėti su automobiliu

Be visos naudos vartotojui, nereikia pamiršti ir pagalbos gamtai. Visi puikiai žinome, jog popierius gaminamas iš medienos. Automobilių žinynai visuomet yra labai didelės apimties, neretai viršija ir 100 puslapių. „Mercedes“ per metus parduoda apie 2.5 milijono automobilių. Nesunku paskaičiuoti, kokio milžiniško kiekio popieriaus tai reikalauja. Atsisakius popierinių žinynų ir palikus tik AR technologiją. Laimėtų visi.

Grįžtant prie programėlės, ji ne tik pateikia informaciją, kuri paprastai būna žinynuose. Su „Ask Mercedes“ galite pasikalbėti ir kitomis temomis, tarkime paklausti, kaip automobilyje pasikrauti telefoną, arba įjungti valytuvus.

AR programėlė kol kas pasiekiama tik „Iphone“ vartotojams, tačiau jau dabar kuriama „Android“ versija, tad netrukus pasikalbėti su automobiliu galės ir šios operacinės sistemos savininkai.

„Mercedes“ kol kas neskelbia, kada AR programėlė pilnai pakeis žinyną, tačiau anksčiau ar vėliau tai tikrai įvyks.

Mercedes programėlė

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *