Fox futbolo programėlė

Messenger futbolo čempionatas

Šiuo metu Rusijoje vykstantis pasaulio futbolo čempionatas palieka mažai abejingų, tad nieko nuostabaus, jog specialiai renginiui skirtus papildymus išleido Messenger bei Snapchat programėlės.

Snapchat vartotojai savo Android arba iOS telefonuose nuo šiol ras specialų filtrą, kurio pagalba galės fotografuotis apsupti kamuolių, bei pasipuošti palaikomos rinktinės akiniais (ne virtualiais).

Snapchat futbolo filtras Snapchat futbolo filtras

Nuo išmanių technologijų neatsilieka ir speciali futbolo čempionato transliuotoja Fox. Šios programėlėje galima pasidabinti mylimos komandos marškinėliais, o fone matosi realus stadionas, kuriame žaidžiami mačai.

Turbūt dar įdomesnė yra papildytos realybės funkcija, kurios pagalba galima pasimatuoti, kaip jūsų kambaryje atrodytų futbolo čempionato nugalėtojų trofėjus.

Galiausiai, sporto fanams suteikta galimybė pažaisti ir mini žaidimą – prieš jūsų akis išdygsta žalioji veja ir bandote taikliai smūgiuoti į vartus.

 

Fox futbolo programėlė Fox futbolo programėlė

Futbolo čempionatui ruošėsi ir kitas gigantas – Facebook. Kompanijai priklausančioje Messenger programėlėje, atsirado specialiai didingam sporto renginiu skirti filtrai.

iOS ir Android programėlėse yra gana nemažai funkcionalumo – galima išsipaišyti žandus ar net visą veidą mėgstamos rinktinės spalvomis, užsidėti specialų peruką.

Taip pat atsirado ir įdomus AR papildymas – technikos dėka priešai jus gali atsirasti Ispanijos futbolininko Sergio Ramos holograma.

Messenger futbolo papildymas

messenger papildyta realybe

Futbolas yra neabejotinai populiariausias pasaulio sportas, tad šį mėnesį panašių programėlių turėtumėme pamatyti ir daugiau. Smagu, jog šiuolaikinių technologijų pagalba, fanai gali dar labiau susitapatinti su savo mylimomis komandomis.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *